Přejít na obsah

Nože


Doporučené příspěvky

před 10 hodinami, Vit napsal:

Tak jsem včera dostal naježeného Leeka.
Do 10 minut jsem se stihnul tou špičkou píchnout jako Růženka (bylo to velmi jemné, vytryskla mi jen jedna kapka krve).
Dnes s ním chodím důležitě po domě, pořád ho otvírám a zavírám, a se ptám všech, jsetli nepotřebují něco přeříznout.
PS: oravdu mi není 10 let ...

PPS: poradí mi nějdo, kde koupím tu šňůrku do dírky nad pojistkou?

Vit_LT_M8_201225_01__.jpg

Vit_LT_M8_201225_02__.jpg

Víťo moc dobrá volba na to domácí ponošení... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Igor:

Vezmi fixu, zacerni fazetu a ktera dirka ti bude brat nejvetsi plochu fazety, tu pouzij.

Jo a nechytej cepel moc blizko cepu,ale spis u spicky, jinak se ti bude vyrazne probrusovat spicka noze.

Upraveno uživatelem ggrand
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Bert uzavřel téma

Borci, krapet jsem to tady promazal od baterek, nabíječek, karabin, kleští, a podobnejch věciček. Vlákno se jmenuje nože. Pokud se nemýlím, tak dnes ráno nějaké vlákno EDC vzniklo. Vy, co máte špatné svědomí ohledně postování baterek, nabíječek, karabin, kleští, a podobnejch věciček do tohoto vlákna, máte špatné svědomí oprávněně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Bert odemknul téma
před 3 hodinami, Bert napsal:

Borci, krapet jsem to tady promazal od baterek, nabíječek, karabin, kleští, a podobnejch věciček. Vlákno se jmenuje nože. Pokud se nemýlím, tak dnes ráno nějaké vlákno EDC vzniklo. Vy, co máte špatné svědomí ohledně postování baterek, nabíječek, karabin, kleští, a podobnejch věciček do tohoto vlákna, máte špatné svědomí oprávněně.

Díky.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U stromečku jsem byl letos mile překvapenej... 

Čepel s30v, střenky z leteckýho hliníku, flipper, 69 gramů, liner lock, běhá na ložisku, v čepu hezky pevnej, akorát do ruky, v kapse o něm člověk neví. Bych řekl, za cenu 2,5tis snad ani nemá konkurenci

 Gerber fastball 🐩

IMG_20201226_150234.jpg

IMG_20201226_151156.jpg

IMG_20201226_151142.jpg

IMG_20201226_151118.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co to máš za rukavice? Jak se tady řešily ty paracordy, tak sem si teda musel vobjednat 15m army green za 60kč. Tak až dojde taky si zkusim udělat to vytahovátko na kudlu. https://www.ebay.com/itm/25-100-Feet-550-Paracord-Parachute-Cord-Lanyard-Mil-Spec-Type-III-7-Strand-Core/172961624965?ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT&var=471724319804&_trksid=p2060353.m2749.l2649

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jěžíšek mi rozšířil sbírku o toho spodního Grohmanna. Jsem na ně úchyl. Je to model Grohmann 2 Trout and Bird, v týdle verzi (plochej výbrus a uhlíkovka) neni běžně k dostání, musej ho vyrobit na zakázku. Objednanej byl začátkem září, měl bejt do měsíce, ale nakonec dorazil až těsně před Vánocema. Ježiš, ten je skvělej :)

 

 

groh.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 25. 12. 2020 v 9:29, ggrand napsal:

Jako rozlouceni za erou Cold Steelu pod taktovkou Lynna Thompsona a protoze jsem dycky chtel Kabara,ale vadila mi jeho srackoidni konstrukce(nizky vybrus, delikatni spicka, smesne tenke zelezo v rucce...) jsem si poridil Leathernecka v D2. Docela povedeny nuz. Skoda, ze se nedela s kozenou ruckou, ale takle je vic Cold Steel :)

PSX_20201225_092637.jpg

IMG_20201225_091701(1).jpg

Taky jsem o tom čet že Lynn Thompson a Demko z CS odcházejí..nevím CS at byl komerční jak chce tak spousta modelů prostě nemá chybu!Používali výborné oceli,výborná pojistka TRI-AD lock,kultovní modely Voyager,Spartan,..pevné sr1 atd..Pořídil jsem si Rajah 2 ještě s BD-1 a Spartana taky..ty jsou pecka bude po nich hlad.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...