Přejít na obsah

Nože


Doporučené příspěvky

před 46 minutami, prischera napsal:

Matese IX, dostal me na prvni pohled. A to sem si myslel, ze uz mam nozu vic nez dost... emoji3.png

Domluva s Matem byla na jednicku, ted uz nezbyva, nez vydrzet emoji41.png

Kubo,dobrá volba,je to líbivý nůž,vydržaj pianěr 🙂 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 20 hodinami, warann napsal:

Jsme se dnes stavili u brachy a zjistil jsem, ze je vetsi pacient, nez jsem myslel. Krome mnoha beznejch nozu, Victorinoxu, Wengeru a naradaku ma ruzny stary Mikovy v nos stavu s puvodnima dokladama, nejruznejsi rybicky, Afriky a tak. Prekvapeni, aspon pro me, je ta kudla s drevenou strenkou, ktera se musi odjistit nejen pro zavreni, ale i pro otevreni (navic to jde dost blbe). 


 Nedělá brácha na letišti? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, mikymik napsal:

 Nedělá brácha na letišti? :)

Nee, zato dovede zapáleně vyprávět o tom či onom Mikovu, případně jak to byla dobrá koupě, jaká je to vzácnost a tak. Takže je to takovej náš rodinnej Hanzlík na druhou. Jednak strýc Pepin neb je stejně užvaněnej, jednak ten sběratel (jméno teď nevím) ze Slavností sněženek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Mate

O tvých nožích přemýšlím od doby, co tu o nich začala být diskuze. Od té doby proklínám všechny diskutující. Ale ono mi to vlastně perfektně zapadá do plánů. Totiž, letos mám 30tiny a moje původní vize byl nůž, ideálně od českého nožíře, to ale ztroskotalo na výběru. Zkrátka buď se mi nelíbí tvorba, nebo to je úplně mimo budget. Narozeniny mám v květnu. Kdy by byla tak ideální doba tě kontaktovat, aby jsme se domluvili?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 minutami, Daredevill napsal:

@Mate

O tvých nožích přemýšlím od doby, co tu o nich začala být diskuze. Od té doby proklínám všechny diskutující. Ale ono mi to vlastně perfektně zapadá do plánů. Totiž, letos mám 30tiny a moje původní vize byl nůž, ideálně od českého nožíře, to ale ztroskotalo na výběru. Zkrátka buď se mi nelíbí tvorba, nebo to je úplně mimo budget. Narozeniny mám v květnu. Kdy by byla tak ideální doba tě kontaktovat, aby jsme se domluvili?

Ahoj, předem děkuji za projevenou důvěru a slova uznání. Potěšilo....holt i já jsem ješitnej. 

Tak...prosím tě, výhradně na e-mail, nebo na FB mesengeru. Pár lidí je teď na novém seznamu. Materiál budu objednávat až dokončím teď rozdělané věci. Což je začátek února. Na výrobu cca 2 měsíce (+ případná časová rezerva na možné zásahy zhůry) takže, ideálně nejpozději do půlky ledna. Pak to budu muset uzavřít a připravit všechny podklady. Vyhovuje takto? Jinak e-mail m.hlinak@seznam.cz. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...