Přejít na obsah

Nože


Doporučené příspěvky

pokud je to hamon, tak špička pryč, jen se vezme trochu víc od hřbetu a udělá se nový stažení do špičky mimo poškozené místo (ale na hamon to opravdu nevypadá). Pokud je to sendvič, (což bych osobně šacoval) tak je to triviální zásah s prstem v nose 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 25 minutami, bandicoot napsal:

@Mate sleduju tě na knifu dost dlouho. Asi tak nějak od začátků. Ušel jsi kus cesty, přitom furt držíš rukopis.

Děkuji. Ono to držet si určitý rukopis není zas tak těžký. Je to dáno výrobním postupem a možnostmi. Takže já jsem na vině jen z části 🙂 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, igor261069 napsal:

Tak jsem neodolal a dnes jsem si od Martina objednal nádhernou klasiku - Mates IX, Matax, Ironwood/cocobo, RWL. Už se těším.

Udělal jsem včera úplně stejný rozhodnutí, jen jsem zvolil dřevo z citronovniku. Hned jak se tady o tom začalo mluvit a viděl jsem nějaké fotky, bylo mi jasný, že to musím mít. Takže tímto opět děkuji chronomagu a zvláště tomuto vláknu za to, že jsem mohl utratit nějaký peníze 👍 Ale moc se těším na výsledek. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 1. 1. 2021 v 23:14, mAra_ napsal:

 

PXL_20210101_221339690.jpg

Nemůžu si pomoct, ale ten nůž mi přijde děsně zrasovaný. To musel brousit úplný blázen (chtěl jsem použít jiný výraz, ale netroufnul jsem si). Tohle musí zvládnout "opravit" kdokoli, kdo má po ruce brousek (kámen) a aspoň jednou v životě kuchyňský nůž brousil. A nový nůž nekupovat, to by byla věčná škoda...:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já se těším na Fénix X v FWR s G-10 damast černo bílý...
Pěkně jsme to s Martinem probrali a klobouk dolů....

Odesláno z mého SM-G975F pomocí Tapatalk


Ježíš, překlep RWL ocel...

Odesláno z mého SM-G975F pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci, dva dny jsem tu nebyl (navstevy) tak jen update k  situaci s mym kuchynakem. Novy je objednany. Stary zkusim nejak zachranit. Mydlinka se nabidl, ze zkusi sehnat nekoho kdo by ho dal znova dopucu. A i Feltharg se nabidl s pomoci, diky tedy obema.

Dam se pak vedet, jak to dopadlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...