Přejít na obsah

Nože


Doporučené příspěvky

Aha..to pak dává smysl. Jen nevím, co je to “prohlášení k obchodní faktuře”. To tam k tomu přidá šikmej a jde to free jo? No..asi to zkusím, co to udělá. 
Měl jsem narozeniny a nic jsem si nekoupil, to by se mělo napravit. 

Upraveno uživatelem dawe009
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dawe009: bral sem z tama jednotlivě loni dvě Mcusty, jedna ~ 5000,- Kč, dodání cca týden

Bylo tam u obou takový lejstro, hodnota 10 babek a že to je kuchyňský nůž...

Doporučuju.

post-13209-0-25124300-1581346487.jpg

post-13209-0-42155600-1582098201.jpg

Upraveno uživatelem Lion
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 minutami, fijo napsal:

@dawe009 cos objednals? 

držel jsem se při zemi a zkusil jsem zatím tohle: https://japanesechefsknife.com/collections/for-professionals/products/jck-original-kagayaki-r-2-clad-series-kgr2-3-gyuto-210mm-8-2-inch

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podla mojich skusenosti to na hodinky neplati. A triky s darom, malou cenou, nahradnymi dielmi apod colnikov len zbytocne rozdrazdia a oni ti tam daju podozrenie na fejk a budes ich musiet presviedcat co to presne je kde sa to vzalo a kolko to presne stalo, apod... skusenost viacnasobna s hodinkami z ebay do 500 usd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@walter10

to jsi hvězda, žes ho poznal :). V průběhu dnešku budu dávat na vlákno čínských nožů na knife nějaké fotky a řeči. Ve zkratce - už po vyjmutí z krabice byl přímo použitelný, hladký chod, bez náznaku jakékoliv vůle a velmi dobře továrně naproušený, i když fazeta nebyla úplně souměrná. Příjemně mě překvapilo precizní zpracování, backlock se lehce odjišťuje, při otevření cvakne a čepel se sama jemně zaklapne cca 3 cm od střenky. Příjemně a jistě se drží i při tlouštce střenek cca 8,7 mm. Čepel D2 s 61 HRC. Ten můj už není v původním stavu, nemám rád ty různé sajrajty na čepelích a tady byl obzvlášť odolný. Takže můj kamarád čepel očistil a vyleštil do zrcadla a při té příležitosti vyměnil origo extra mrňavé podložky na větší teflonové. Střenky by měly být titaniové, ale neuvádí se kvalita, na omak něco mezi peelingovou sebenzou a klouzavým code4. V této velikosti moc obouručních nožů není, kdyby mi nevadila čepel, nemusel bych na něj sáhnout. Celkový dojem - velmi dobrý velký a bytelný pracovní/EDC nůž, navíc za směšnou cenu :).

WA c.JPG

Upraveno uživatelem chloupek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 36 minutami, chloupek napsal:

@walter10

to jsi hvězda, žes ho poznal :). V průběhu dnešku budu dávat na vlákno čínských nožů na knife nějaké fotky a řeči. Ve zkratce - už po vyjmutí z krabice byl přímo použitelný, hladký chod, bez náznaku jakékoliv vůle a velmi dobře továrně naproušený, i když fazeta nebyla úplně souměrná. Příjemně mě překvapilo precizní zpracování, backlock se lehce odjišťuje, při otevření cvakne a čepel se sama jemně zaklapne cca 3 cm od střenky. Příjemně a jistě se drží i při tlouštce střenek cca 8,7 mm. Čepel D2 s 61 HRC. Ten můj už není v původním stavu, nemám rád ty různé sajrajty na čepelích a tady byl obzvlášť odolný. Takže můj kamarád čepel očistil a vyleštil do zrcadla a při té příležitosti vyměnil origo extra mrňavé podložky na větší teflonové. Střenky by měly být titaniové, ale neuvádí se kvalita, na omak něco mezi peelingovou sebenzou a klouzavým code4. V této velikosti moc obouručních nožů není, kdyby mi nevadila čepel, nemusel bych na něj sáhnout. Celkový dojem - velmi dobrý velký a bytelný pracovní/EDC nůž, navíc za směšnou cenu :).

WA c.JPG

Vypadá dost dobře,ta čepel byla broušená ? /v originále/. Abych se pravdu přiznal mám raději stopy nástroje /brus/ na čepeli ,ty lesklé, jak psovy kulky u mě nějak nebodují 🙂 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...