Přejít na obsah

Nože


Doporučené příspěvky

V originále vůbec nevím, protože na povrchu byl povlak připomínající něci mezi hermelínem a povrchem esee nožů a drželo to přímo svinsky:D. Pod krycími povlaky nebývá povrch obvykle moc kvalitní, takže jsem zvolil zrcadlo, docela dobrý kontrast k charakteru nože, myslím. Má to výhodu i v tom, že hladký povrch je odolnější proti korozi. Teď nevím, jestli myslíš výbrus nebo nabroušení, čepel jsem si samozřejmě nabrousil, to už by mi nedalo nechat.

Z toho obrázku s koulí? Na satinu bych odraz duhy nezachytil, ale máš pravdu že jinak není poznat nic :D.

Upraveno uživatelem chloupek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 30. 12. 2020 v 14:41, milhauszn napsal:
V 30. 12. 2020 v 14:35, Z. Paul napsal:
Špatný nůž. Rozložit a složit ho bylo peklo (potřeboval jsem přehodit klip), protože jak je tam ten čep tak se furt protáčel a nešlo to dotáhnout. Klip se rychle ohnul, ale v balení byl nový takže jsem přehodil. A střenky dost rychle vybledli z černé na takovou šedou. Myslím, že už jsem to tu kdysi psal. 
Každopádně jsem jim to poslal, a poprosil o přehození klipu na druhou stranu a lehké dobroušení. Podle mě jsem dostal nový kus emoji4.png  ten jsem tu pak nabídl v inzerci, se vším co jsem popsal výše samozřejmě.

Diky za info. Necham se prekvapit co se bude dit casem.

Ještě jsem si vzpomenul proč už ANV zavírák nechci :D 

Nosim nůž v levé kapse (ikdyž jsem pravák), a z výroby přišel s klipem na straně, že když jsem dal nůž do levé kapsy (na levou stranu úplně) tak čepel byla jakože směr do kapsy a špička nahoru. A mě se asi 3x stalo, že jsem sáhl pro něco do kapsy (klíče, kapesník) a píchnul jsem se špičkou do ruky, protože nevim proč, ta čepel nedržela zavřená úplně, ale trošku se jakože nůž otevřel. Řešil jsem pak právě přehození klipu na druhou stranu, což šlo, ale s tim rozebráním a následním smontováním aby to vše drželo bez vůlí a nepovolovalo se to, byl fakt voser. Proto už takový nůž nechci (se stejným nebo podobným hlavním čepem bez "protikusu").

Ale snad budeš spokojený :) já jen že mě to napadlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Pepino777 dneska jsem strhnul šroubky na klipu nože co nosím běžně ven, tak jsem si schválně zkusil vzít rangera... Člověk teda vypadá jak degeš, ale pod bundou to není vidět a dovedl bych si představit v tý kapsičce malýho švýcara. Nebude čouhat, ani zavazet

IMG_20210113_163545.jpg

IMG_20210113_113701.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já toho rangera za normálních okolností po kapsách taky netaham (je většinou v báglu), ale kapsička je na malýho švýcara dobrá 

Upraveno uživatelem fijo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak za mě Japanese knife super. O víkendu objednáno, platba Apple Pay, v pondělí napsali ze díky za objednávku a že začínají chystat, ve středu zpráva, že posláno, ve čtvrtek CDG, pátek ráno PRG a doručeno ve 13 hod. Žádný daně a cla, fedex přivezl domů a vyřízeno. První cvak po rozbalení, sorry za hnusnou upatlanou fotku..

Určitě objednám ještě jeden dva další.

 

6F6F9558-4731-48A4-90AD-34FF916C7670.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 13. 1. 2021 v 10:21, Pepino777 napsal:

Cus,

 

pokud nekdo nosite, tak jak nosite noze bez klipu? Victorinox, atp.  Jen tak pohozeny v kapse? (bojim se ze ho ztratim) 

Z toho důvodu jsem si poskládal rozepínatelný závěs, který mám připojený k páskovému poutku kalhot a nožík si lebedí v kapse. Když je potřeba vyndat, tak ho nemusím v kapse hledat, ale jen zatáhnu za závěs, který jednou rukou rozpojím a nůž je v dlani připraven na boj třeba s pomerančem.

C8E682DF-26CF-4E49-80D3-DE1DC117D45F.jpeg

381AF802-BABF-478B-A6E4-BCC31A9290D9.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dawe009: bral sem z tama jednotlivě loni dvě Mcusty, jedna ~ 5000,- Kč, dodání cca týden
Bylo tam u obou takový lejstro, hodnota 10 babek a že to je kuchyňský nůž...
Doporučuju.


Můžu poprosit o odkaz na obchod? Bushi sword mám už delší dobu v hledáčku. Díky.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Smerdas: Je to tento obchod https://japaneseknifedirect.com/collections/mcusta?page=2

Ale nevím zda už nemají novou verzi, změnil se tam vzhled, na tom odkaze je ještě původní černá a nová zelená... Vychází aktuálně na cca 3650,- Kč, já dle výpisu bral za 3492 Kč

Dawe009 a mAra_ kousek nad tebou ho taky zmiňují.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, Lion napsal:

Smerdas: Je to tento obchod https://japaneseknifedirect.com/collections/mcusta?page=2

Dawe009 a mAra_ kousek nad tebou ho taky zmiňují.

Děkuji. A omlouvám se za zbytečný dotaz, na ty stránky jsem se díval, ale Mcustu mezi značkami neviděl - měl jsem nějaké zatmění...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...