Přejít na obsah

Nože


Doporučené příspěvky

před 51 minutami, dawe009 napsal:

Tak jsem si včera přihnul rumu a ráno jsem zjistil, že jsem od Japonca objednal další nůž.. Tvl metla lidstva.

Hm, ze stejných pohnutek jsem tehdy koupil od Tebe hodinky😎 nože zatím beru jenom střízlivý 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hola lidicky, tak se mnou doma zase nikdo nebude pár hodin mluvit, ale další kousíček je u mě :-). Mám z něj velkou radost 🙂 Origo samozřejmě. Pojistka SCORPION LOCK.

 

 

Upraveno uživatelem prizak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, chtěl bych si udělat radost a koupit nějaký "lepší" zavírací nůž kolem 5K. Líbí se mi celkem ten Mates IX co je v inzerci, ale bojím se abych nebyl zklamaný. Není lepší koupit třeba nějaké ZT? Ještě jsem ZT nikdy neměl, ale líbí se mi např. 0450 Sinkevich. Měl jsem chvilku Unčovského black series a před nedávnem jsem měl v ruce díky Martinovi Sebenzu, ale dojem to na mě neudělalo. Nebo takhle, je to pěkný nůž, ale nemyslím si, že by byl 2x lepší (protože je 2x dražší) než unčovský. Je něco v této cenové kategorii co je fakt dobrý kup a mohlo by to uspokojit průměrného rozdělávače obálek a řezače špekáčků?

 

V hodinkové terminologii hledám něco jako SARX035. Prostě skvěle udělaný nůž, který za ty prachy nemá moc konkurenci. Díky za každou radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...