Přejít na obsah

Nože


Doporučené příspěvky

před 1 minutou, Vit napsal:

Čumím jak puk, vymakané.

Je to silne návykové :) pôvodne som uvažoval skôr o Mates IX ktorý má obľúbený aj Martin ale za mňa je Spektra úplne najlepší nôž ktorý som zatiaľ mal. Martinov systém poistky MATAX je tiež výborný a nemám k nemu žiadne výhrady. Geometria čepele a rúčky je top. Odporúčam fakt každému kto uvažuje o noži na každodenné nosenie. Martinova práca je dokonalá. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tohle je velká pecka, klobouk dolů. Tenhle systém otvírání má i Pteryx od Laskyho, ten se mi taky moc líbí. Ale mám rád a dávám přednost nožům s "deep carry" klipama.
Za mňa deep carry klip nie je tak pohodlný v ruke pri držaní noža. K tomu to klipu nemám žiadne výhrady.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Graviťák je od Bohdana Chalupného, dělá mimo jiné i hole s kordovou čepelí. Jinak já šel jinou cestou gravitačního nože. Můj původní návrh který jsem po X letech oživil. Tohle mělo být mou závěrečnou prací na učňáku....no, neprošlo to, dělal jsem jako jiní tedy petlici...

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě teď, Sacíbagr napsal:

...po delší době jsem koupil edc nůž, navíc CZE ActaNonVerba a je moc fajn. 

Měl jsem ho když vyšel jako novinka.

Znova bych si ho nekoupil, ale má své přednosti. Par týdnu zpět jsem sem psal své zkušenosti. Každopádně servis ANV funguje příkladně, super přístup.

Ať slouží 🙏🏻

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...