Přejít na obsah

Nože


Doporučené příspěvky

Používám klemu od Vojty ( mydlinka) ale sem tam něco zkrátka nejde ( přechody mezi dvěmi částmi čepele) a tak jak říká Mate ,tak z ruky. Je to jen o cviku.

To Plattfuss dej fotku té tvojí břidlice pro pokocháni se.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Promiň, ale vyjma zubatého, na který nemám vybavení, je mi jedno co brousim a výsledek bude stejný. Problém u sériových nožů je výška výbrusu před uděláním fasety. Málokdo z výrobců ti vytáhne výbrus na 0.2mm a věř mi, při takovém vytažení, je šumák, jaký tam je úhel. Protože tohle řeže vždy a skvěle. Ale pokud tam je 0.5 + tak to už problém je a bude. Hodně se zapomíná na takovou drobnost, že nůž byl vždy prioritně řezný nástroj, nikoliv páčidlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Pepino777 napsal:

Ja ted uvazuji nad timto. Ma to smysl? Zkousel nekdo z vas?

BFE3568F-70F1-4F5F-9FBF-6ED683C120A3.jpeg

Skvělá věcička tohle, já jsem na broušení celkem dřevák, ale tímhle mi to jde krásně. Na větším Spydercu mi to tak nejde a diamantovou sadou mi to nešlo nikdy 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

mam vodni kameny, Spyderco system a jako darek jsem kupoval (i zkousel ten lansky, co je na obrazku).

Vodni kameny, aby daly dobry vysledek fakt chteji cvik. Spyderco, je dost dobry. Ten lansky obyc na obrazku je super, ze se to vejde do kapsy a vysledek je slusny na takoveto domaci prebrouseni. Za me pomer cena vykon dobry.

Nyni s tim, co vim, tak bych si s ohledem na fakt, ze nejsem ochoten dat cas do vodnich kamenu, koupil KMFS.

 

M.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...