Přejít na obsah

Nože


Doporučené příspěvky

V 11. 3. 2021 v 16:54, undertaker napsal:

Martinova Spectra :) maximálna spokojnosť a vrelo odporúčam. c40daf26fd104c463de80b600c6b0a2f.jpg

 

V 5. 3. 2021 v 14:49, undertaker napsal:

Za mňa je to najlepšie prevedený wave a maximálne funkčný. Dizajnovo to tiež nie je žiadna tragédia. 3a253c5b51ff13f18ceabbd0c6359043.jpg

@undertakertrochu světlejší dřevo i cifr

P1050635.JPG

P1050637.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Kupa54 napsal:

Tengu je od kamaráda a ten ho má ze Švajcu. Takže vlastně nevím 😀

Já ho zahlídnul před nějakou dobou jako novinku na insta a moc se mi líbil. Pak jsem na to zapomněl a až teď jsi mi ho připomenul. Já si ho asi musím taky koupit 😄 Akorát ta cena co jsem zatím našel se mi dvakrát nelíbí, nevyměníš třeba za vystřelovák od Microtechu? 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díval jsem se na ofiko stránky Benchmade a tam ho měli za 220 bucků. 

Na výměnu nepomýšlím, mám ho do páru s Crooked River. To je pořádnej macek a tak na decentní použití mám ten Tengu. Kromě toho, že je malej, je lehkej. 

Zkus hledat na nějakém shopu v EU.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi, v týdnu mi konečně dojdou Dark Manta Samuraje a v dubnu mám narozky...říkám si že bych k nim mohl pořídit nějaký můj první nůž do kapsy.. toto fórum je prostě velmi návykové a náročné na peněženku :D

požadavky bych měl (do nožů nedělám) aby byl spíš menší, aby se dal nosit v kapse. Nechci čínu..nějaká značka s tradicí. A hlavně co je stěžejní, madlo musí být ve stejným odstínu jako guma na hodinkách.

dneska jsem si zatím našel třeba tento Kershaw. Bohužel jsem ho nikde nenašel. Asi se přestal prodávat. Je menší a má otvírák na lahve to se mi moc líbí :D sponu..

jo a co je důležitý cena...vím že to není moc ale ideal 1000. Ten Kershaw byl za 800 ale prostě ho nemůžu nikde najít :( Ten by byl asi fskt ideál si myslím. Ikdyž ten "ohlý" tvar není uplně ideál, ale přežil bych to.

budu moc rád za jakoukoli pomoc s výběrem! Díky.

 

Screenshot_20210321-093715_Samsung Internet.jpg

Seiko-Prospex-Samurai-SRPF79K1-Save-the-Ocean-10-696x464.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Buď rád, že ho nemůžeš najít. Měl jsem možnost ho mít v ruce. Pocit levné mrdky. Chod, vycentrování čepele, všechno bída. Otvírák je asi ta největší chujovina, co může člověk na noži mít. To už západní civilizace tak zdegenerovala, že není schopní otevřít flašku hřbetem nože?

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, filltos napsal:

V týhle tmavý modrý toho moc není. Napadají mě Spyderca, ale ty sou drahý, pak jsem viděl jeden Douk-douk v tmavý modrý...

Máš recht no.. tenhle je skvělej..ale cena je uplnej nesmysl pro mě :)

https://www.zbozi.cz/vyrobek/spyderco-native-5-c41pdbl5-dark-blue/

ikdyž neříkám že za to nestojí..ale nejsem takovej zapálenec.

no ještě to nějak promyslím..omrknu.. mě stačí něco malýho do kapsy na otevření krabice nebo tak..otvírák na pivko v létě na dvoře proč ne? Ano dá se přece pivo otevřít čímkoli...ale proč nepoužít pěkný nožík s touhle funkcí. To už se můžu rovnou dívat na mobil kolik je hodin místo hodinek :) takže jsem to bral jako ladící otvírák na pivko s tím bonusem že má i nůž. Takže nějakou topovou kvalitu od toho nečekám. No každopádně modrej není. Je černej, tyrkysovej.. tak nevim no. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tenhle je taky fajn :) ikdyž už za limitem..

https://www.kapesni-noze.cz/multifunkcni-noze/victorinox-skipper-modry/

Ale ten už bude na dení nošení na prd...mám tento Rescue a taky ho nosim jen parkrát do roka na houby do lesa.

Na tom Kershaw je fajn že je uzoučkej, malej..

 

20210321_164354.jpg

Upraveno uživatelem Spongebob
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...