Přejít na obsah

Nože


Doporučené příspěvky

před 25 minutami, filltos napsal:

Hele na ten jsem taky koukal ! Líbí se mi to :D prostě namakanej votvírak na pivko..podle videa ta barva neni uplně asi jako guma na Seikach...ale asi bych to přežil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, warann napsal:

Btw tenhle spolecnej vytvor me jeste furt bavi a spolu s hranatejma geckama je to muj vernej vikendovej pomocnik. 

12F2124B-6789-4D1B-9554-E8D28F46F7F1.jpeg

Dneska jsem ho zase vytáhnul po nějaký době.. Náhodou se nám to moc povedlo myslím :)

Btw udělal jsem u toho inventuru a aktuálně mám 17 nožů a dva na cestě. To není normální. Naštěstí mě u toho nikdo neviděl. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@vzduch Vyhozený peníze. Kup si kámen, vodní, dvojitej (kombinovanej), hrubý grit 240-400 a jemný grit 1000+. Občas ke kameni dávají i gumovou botku, aby neklouzal po stole-ty se potřebuješ do kamene opřít a ne nějaký stojánky...

Pokud bys chtěl ostří opravdu jedovatý (třeba na sushi), tak si pořiď ještě extra kámen 3000+. Ale na to klasický broušení EDC je tisícovka dostatečná.

Dvojitý kámen (tzv kombinovaný) solidní kvality najdeš i pod litr, v akci klidně za 5 stovek.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, hlavně by sis měl zkusit broušení na kameni, nebo s kamenem v ruce. Toto není totéž. Já např. zásadně brousím s kamenem v ruce. Na kameni čepel prostě nedávám, nejde mi to. Jsou to dva způsoby a každý má svá specifika. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, dawe009 napsal:

btw udělal jsem u toho inventuru a aktuálně mám 17 nožů a dva na cestě. To není normální. Naštěstí mě u toho nikdo neviděl. 

😆

Igor: Za 400,- pěknej barevnej otvíráček co?? Rádo se stalo 😉🤭

Upraveno uživatelem Spongebob
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 53 minutami, Mate napsal:

No, hlavně by sis měl zkusit broušení na kameni, nebo s kamenem v ruce. Toto není totéž. Já např. zásadně brousím s kamenem v ruce. Na kameni čepel prostě nedávám, nejde mi to. Jsou to dva způsoby a každý má svá specifika. 

Můj děda to brousil jen s malým nástrojařským kamínkem ( průřez 6x12mm) v ruce. Lépe se drží úhel po celé délce ostří. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak se na mě asi usmálo štěstí nebo co :D od včerejška to sjíždím, prolízám...a všude po netu u fotek z celýho světa červeně "out of stock"...psal jsem v ČR do X obchodů, všichni že už prostě nesehnatelný. Koukám smutně po té temně modré od Kershaw s ocelí v úpravě stone wash.. Protože mi opravdu naprosto dokonale evokuje ty Dark Manta Samuje.

No a dnes koukám u jedné fotky na Googlu,  zelený nápis "stock" koukám někde v USA.. skočil jsem tam a modlil se aby šlo klasicky kartou..a zda pošlou do ČR. Tak jsem ho hodil do košíku..pokračoval dál adresou...koukám už automaticky jsem tam uviděl rozpoznanou Českou Republiku... už jsem to viděl kladně..postoupil jsem k platbě kde jsem viděl platbu kartou a poštu tuším DHL. Pošta dražší než nůž :D ale to mě neva..prostě ho v týhle barvě musím mít ! 

Jsem zvědav kdy příjde... u té platby pošty myslím bylo týden dva.. jestli si to dobře pamatuju.

Takže asi, snad happy end tohoto výběru (ještě aby přišel) :) 

 

Kershaw.jpg

Kershaw1.jpg

Kershaw2.jpg

Kershaw3.jpg

 

Seiko-Prospex-Samurai-SRPF79K1-Save-the-Ocean-06.jpg

Seiko-Prospex-Samurai-SRPF79K1-Save-the-Ocean-10.jpg

 

Upraveno uživatelem Spongebob
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pidi rozdíly odstínu řešit určitě nebudu. Každá barva pod určitým světlem vypadá jinak. Ocel má být tmavší / stone wash...takže s tou barvou střenek Deep blue/Navy (používaj oba názvy) by měly být fakt trošku "dark" :) Z Helveti mi dnes přišla zpráva že jsou Samuraie naskladněny ze Seika, takže už jen doprava domů!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kershaw neprodukuje úplně blbé nože, ale zrovna tenhle čínskej perořízek na 3 prsty mi ani za dvacku jako výhra nepřijde. Barvu vem čert, ale horní hrana je tam kde by měly být zoubky úplně hladká a "na prdelce" (o kterou by ses při bodnutí možná potřeboval opřít) se Ti bude do dlaně zabodávat ten stupidní zub. Nákup je samozřejmě Tvoje volba - ale příště bych bral jako varování už to že prodejci u podobných low-endů neradi ukazují druhou stranu...

image.png.62de8feb325448aee71c256b84c9446b.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no takže včera jsem to klasicky zakřikl..nevím jestli to taky znáte, ale u mě je to snad ze 100%..

Dnes ráno email, že se omlouvaj, ale že do zahraničí posílaj až nad 100$ a že prachy posílaj zpět. 🙄

Pokud to do dvou dní nepříjde, že se mám ozvat bance atd bla bla.. takže jsem bez nože.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Buď rád..

Jestli chceš modrej, kup Kershaw tenhle

http://www.noze-nuz.com/kershaw/KS7007BLU.php

nebo tenhle

http://www.noze-nuz.com/kershaw/KS1776NBBW.php
 

nebo ideálně tenhle

http://www.noze-nuz.com/kershaw/KS1812.php

a nech si u mydlinky udělat střenky z modré G10, kterou si vybereš a můžeš si tam dát třeba i iniciály a budeš mít radost na dlouho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...