Přejít na obsah

Nože


Doporučené příspěvky

před 5 minutami, filltos napsal:

Kdyby byla čistě bílá, tak by to asi šlo trefit.

https://www.youtube.com/results?search_query=dye+g10+dark+blue

tohle je snad uplně přesně ten odstín :D  do tohodle se ale já určitě nepustím...to by musel profík :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 23. 3. 2021 v 18:07, Juraj11 napsal:

Už nějaký měsíc nosím Vojtou upravený Mikov Predátor. Předělávka na šroubky a střenky z buvola+klip do gaťat👍

Asi si nechám udělat ještě jeden😀

271C375B-92D6-4D6A-850E-0D51737FE6CF.jpeg

Pecka, tohle kdyby byla seriovka, tak s tim Mikov udela diru do sveta. Nebo teda do moji kapsy urcite 🙂 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 21 minutami, cali napsal:

Ja ich chapem u srobov musi byt vyroba pomerne presna inak to nemusi sediet. Do nitu vzdy mozes majznut ked sa Ti nieco nezda a ked to nahodou prezenies, tak zase majznes z inej strany.

To je právě blbost, nastavení šroubového spoje je o hodně jednodušší než nějaký tlučení na nýty. Zrovna včera jsem si s jedním Predátorem hrál HODINU, než jsem mu vyladil chod a obnášelo to tak 10x rozborku - sborku. Nedovedu si představit jak bych to ladil u nýtovaného spoje?  Navíc v Mikovu nýtky netlučou... zakroužují hlavičky na speciálních strojích (lisech) - ale jak se ta technologie, nebo mašina jmenuje to bohužel nevím :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 hodinami, Juraj11 napsal:

Velice dobře jsi udělal. Jaký si necháš předělat,klasickou 420 nebo N690 a jaké střenky?

N690 a klasicka zelena micarta, titanovej klip, mozna cepel v lesku nebo v matu. No proste krasna prace a funkcni nuz. Ne z plastu, s nytama a nenositelnej bez klipu 🙂 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...