Přejít na obsah

Nože


Doporučené příspěvky

  • po 2 týdnech...
  • po 4 týdnech...
V 21. 5. 2021 v 11:29, Vitaire napsal:

Ahoj, tak mi včera po srpnovém objednání došel mail od Chris Reeve Knives, že moje Sebenza 31 jde do výroby a mám potvrdit můj zájem. Teď nějak začínám přemýšlet, zda-li to za těch skoro 500 dolarů stojí. Zeptám se teda zkušenějších. Je to tak super a mám to potvrdit nebo jak jsem četl výše, tak mě čeká zklamání? :) 

To je hrozne subjektivni. Ta kudla neni dokonala, ale ma svou auru. Asi jako neco, kdyz jdes kolem Porche 911 - nemusi se mi libit, ale ma neco co BMW, MB apod ne 🙂

Jinak kdyby se Ti nehodil, tak dej vedet, me by se hodil (pokud mas velkou verzi)  :-)))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
před 2 hodinami, JakubS napsal:

Má nová hračka, upravená od midlinky,  je to opravdovej šikula

nemumím fotit v reálu je mnohem hezčí

Pěkný.

Sere mě, že mi utekl v prodeji ten od Frantíka. Tak kdyby u majitel Frantíkova predatora nepřeskočila jiskra, nechť se mi ozve 😊

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci přemjšlim vo Buck 110 G10. Je to nositelný v tom pouzdru každej den jako EDC nebo je to už moc velký a překáží. 112 je sice menší, ale v tom pouzdře už to nebude zas tak hrát roli, tak si myslim, že bude lepší ta 110, jako že když tak už. :) Má někdo zkušenost?

BU-110BKSNS1.jpg

Upraveno uživatelem Strocek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja ho kdysi nosil a teď se zase vracím k verzi 112. Ten je takový tlustoucky a subtilnejsi, ale jak říkáš, v tom pouzdře je to celkem jedno. Hele nosí ho asi tak miliony lidi jako EDC, takže cajk. Jako jedinej nuz bych ho asi mít nemohl, ale do stříkačky urcite. Nicméně ja zvolil klasiku dřevo, ta je podle me nej, ale to uz je ja tobě 🙂 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to ještě otevřený, tak zjišťuju co a jak. Mě ty kudly v kapse moc nevyhovujou, protože v pravý mám zapustěný klíče na karabině a pro kudlu už tam neni moc místo a když to posunu v kapse trochu dopředu, tak už to neni tak pohodlný a v levý kapse to nosit nechci, tak vybírám jiný alternativy. Dřevo je klasika, ale zase nejsem konzerva a nebránim se pokroku :) a ta G10 se bude držet líp a když s tim někde mrdneš, tak jí to taky vadit nebude. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jakože úplně out :) když vidím co, z jakých materiálů, a za jaké ceny se dneska dá koupit... vzpomínám, jak jsme s kamarády kdysi v prodejně se zbraněmi zírali na videa od Colt Steel, na pultu byl stojánek s třemi různě velkými CS san mai tanto, a pod sklem ušmudlané mikovy a čínské motýlky..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...