Přejít na obsah

Nože


Doporučené příspěvky

@Plattfuss Super funky kousek! Kde jsi ho prosím sehnal, na BladeHQ je OutOfStock 😁

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 19 hodinami, fijo napsal:

Kluci nemáte náhodou někdo na prodej klip spyderco? Už potřetí jsem ho musel rovnat a nevydržel... Je to na enduru 4 zome, ale určitě tam bude pasovat i z jinejch modelů... 

Dík 🤟

 

Cvičně jsem koukal na ebay a klipy z titanový slitiny na Enduru za kilčo. Jasný, neni to origo, ale zase za kiláno :). Předpokládám, že na ten ebay máš asi v merku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Strocek ...přesně ty za kylínko nechci 😆   Mám prolezlý úplně všechno, ale chtěl jsem tomu dát šanci v ČR. Jinak vezmu přes ebay ze států origo, sem netušil, že to bude takovej vopich shánět. Nebo prostě jenom blbě hledám 🤣

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 hodinami, nizkotucnytvaroh napsal:

@Plattfuss Super funky kousek! Kde jsi ho prosím sehnal, na BladeHQ je OutOfStock 😁

No nebolo to lahke, sledoval som Böker.de a ked sa "Donut" objavil tak som ho objednaval este v predpredaji :) 

Zial, Böker.de posiela priamo do celej europy s vynimkou CZ a SK, ze vraj tam ma vyhradneho partnera (ktory ale ma len zlomok ich sortimentu) takze to slo cez kolegu do DE a potom preposlane na SK.

Inak su zufalo vypredane a sem tam na ebay vyskoci kusok za dvojnasobok a viac... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Plattfuss Toho jsem trochu obával, objevil jsem jeden za 190USD na Ebayi, i tak, byl ale hned pryč 😁

Každopádně moc děkuji za rady, budu bedlivě sledovat, případně se hlásím, kdyby jsi ho chtěl pustit do světa, i když chápu, že to asi nehrozí🙂 Každopádně moc díky, mám hlídacího psa i na tom BladeHQ😬

Tak ať slouží!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 minutami, nizkotucnytvaroh napsal:

@Plattfuss Toho jsem trochu obával, objevil jsem jeden za 190USD na Ebayi, i tak, byl ale hned pryč 😁

Každopádně moc děkuji za rady, budu bedlivě sledovat, případně se hlásím, kdyby jsi ho chtěl pustit do světa, i když chápu, že to asi nehrozí🙂 Každopádně moc díky, mám hlídacího psa i na tom BladeHQ😬

Tak ať slouží!

Bral som dva (pre seba a kamosa) plus nakoniec vzal so sirokym usmevom jeden kusok aj kolega "sprostredkovatel" z DDR :)

Moj uz mi ale skonfiskovala dcera... takze akoby do studne spadol...😆

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 22. 8. 2021 v 0:41, fijo napsal:

Kluci nemáte náhodou někdo na prodej klip spyderco? Už potřetí jsem ho musel rovnat a nevydržel... Je to na enduru 4 zome, ale určitě tam bude pasovat i z jinejch modelů... 

Dík 🤟

IMG_20210822_003219_edit_258267616689235.jpg

A co takhle napsat přímo do Spyderca? Když jsem poptával klipy třeba u Kershaw, poslali bez potíží. Třeba se Spyderco taky pochlapí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Traveller zkoušel jsem, ani mě teda moc nepřekvapilo, že neodpověděli 😄 co se koupě náhradních dílů u výrobců týká, nesehnal jsem nikdy nic. Spyderco nemluví, gerber nemluví, hinderer sice mluví, ale ti mě poslali do hajzlu, že dělaj jenom reklamace, a to nebyl můj případ. Zkrátka je lepší nože nepoužívat, aby si je člověk nezkurvil 😀

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono se naštěstí pořád dá něco originálního sehnat na ebay, takže není nic ztracený... A samozřejmě to nějakej důvod mít bude, že to výrobci nechtěj pouštět do světa, ale jako zákazníka s křišťálově čistym úmyslem mě to sere 😀

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@fijo Neměl bys lepší pořídit rovnou deep pocket?
  
Na Delicu 4 jsem schrastil todle viz. foto, a spokojenost. 
Mrkni na Etsy.com, stopro něco najdeš. Já bral od prodejce “blade4sell”.
Mezitim se podívam, kde skončil originál klip z Delicy — kdyby seděl na Enduru, pošlu ti ho, určitě nemam v úmyslu nasazovat zpátky :)

583EEB0B-B875-46DA-BE9B-7F1DCFC2EA53.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Maxel já mám projetý fakt všechno, včetně etsy... Ale neorigo klipy se mi jednoduše nelíběj a ty hluboký se mi blbě tahaj z gatí. Vzhledem k tomu, že v práci využívám kudlu hodně a jsem rapl, potřebuju sáhnout, chytnout a fungovat 😀 

Abych furt nespamoval s klipama, tak jsem začal i brousit všechno na co jsem přišel 😄

 

 

IMG_20210826_144951_edit_89714937892559.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

20201231_141103.thumb.jpg.2c7805756bcccab0702d73ac095fb877.jpgDovolím si to dát i sem, aby mi pak něko nepředhodil, že nebyl informován ;)

Na popud několika zájemců z FB a Knife.cz, sepisuji objednávky na výrobu mého držáku/klemy na broušení kudel.

Je to držák, který sice vychází z Lanskyho brousícího systému, ale na rozdíl od té jeho aluminiové hračky je to klema bytelná, komplet z nerezu, díky použitému materiálu každého brusiče na 100% přežije.
Oproti originálu, sevře kudlu PEVNĚ a úhly se na ni dají PLYNULE nastavit. Použít se dají buď origo brousky Lansky nebo i kopie z Číny - důležité je aby vodící drát měl průměr 3mm.

Cena bude 1800 a dodání cca do měsíce.

Teď mi došlo, jestli tím neporušuji zdejší pravidla? Jestli ano tak se omlouvám a prosím adminy aby to kdyžtak smazali.

Hezký den Vojta

Upraveno uživatelem mydlinkaTM
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...