Přejít na obsah

Nože


Doporučené příspěvky

V 17. 9. 2021 v 17:50, noro.svk napsal:

Mikov List ,na dlhú dobu vytlačil u mňa všetky zatváraky, aj keď som sa zase knim vrátil, mám ich veľa tak ich striedam. Je to jediný pevný nôž čo dokážem nosiť ako EDC, mám F1, Smersh3, Moru Clasic a ďalsie dva pevné nože, do lesa ok ,v meste tak do ruksaku.

IMG_20210827_065941.jpg

Tekto typ noze mam a jsem moc spokojen. amigo x kizlyar supreme d2. OcelD2 fakt ECHT. I s certifikátem.

KIZLYAR nuz (5)~2.jpg

KIZLYAR nuz (3)~2.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, bohus76 napsal:

Tento se líbí mladému ( synovi), kde jsi nakupoval ?

U Davida Šulce na noze-nuz, jinak skladem ho mají i na Kronium.cz, jak psal kolega výše.

Za ty peníze ho můžu doporučit bez zaváhání, velice povedený.

Upraveno uživatelem Navros
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prave mi na letisti zabavili muj Kershaw, ktery jsem pouzival pro EDC (blbec jsem si ho zapomnel nechat v aute).

Rikal mi pan, ktery z noveho noze mel ocividne radost, ze kdyby cepel mela do 6cm, tak mi ho muze nechat. 

Muzete neco takoveho doporucit? Idealne s klipem a vyhazovak…

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Qwuiddo: KS8700 Kershaw Shuffle Nože Nůž (noze-nuz.com) 

KS8720 Kershaw Shuffle DIY Nože Nůž (noze-nuz.com)

Na vyhazovak bych se vykaslal, to bude dráždit...

Citace z letiště:

Nože, nůžky, vývrtky
V odbaveném zavazadle jsou povoleny bez omezení délky. Musí být zabaleny tak, aby nedošlo k porušení zavazadla a zranění manipulujícího personálu.
V příručním zavazadle je možné přepravovat pouze nože s čepelí do 6 cm, v případě multifunkčních nožů nesmí délka jakéhokoliv z nástrojů překročit 6 cm.
Taktické, bojové, lovecké a nestandardní typy nožů jsou zakázány úplně, bez ohledu na délku.
V případě nůžek, musí být ostří o délce maximálně 6 cm (měřeno od otočného čepu).
U vývrtek rovněž platí limit délky maximálně 6 cm, nicméně délka vývrtky se měří již od rukojetě, případně otočného čepu.

Upraveno uživatelem Lion
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prave mi na letisti zabavili muj Kershaw, ktery jsem pouzival pro EDC (blbec jsem si ho zapomnel nechat v aute).
Rikal mi pan, ktery z noveho noze mel ocividne radost, ze kdyby cepel mela do 6cm, tak mi ho muze nechat. 

Muzete neco takoveho doporucit? Idealne s klipem a vyhazovak…
Mel sis ho dat do uschovy a vyzvednout pri priletu
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja bych byl s tema nozema opatrnej. 6cm ma mozna letiste v Praze, ale taky zalezi na destinaci. Uplne jednodusse se muze stat, ze po ceste zpatky ho v danem miste zabavi, i kdyz bude mensi (vlastni zkusenost pri ceste z Madeiry). A konkretne treba v US vetsinou neni povoleny ani ten nejmensi victorinox.

Proto, kdyz vim, ze s sebou budu kudlu fakt potrebovat, tak ji holt davam do checkovaneho zavazadla.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, Qwuiddo napsal:

Prave mi na letisti zabavili muj Kershaw, ktery jsem pouzival pro EDC (blbec jsem si ho zapomnel nechat v aute).

Rikal mi pan, ktery z noveho noze mel ocividne radost, ze kdyby cepel mela do 6cm, tak mi ho muze nechat. 

Muzete neco takoveho doporucit? Idealne s klipem a vyhazovak…

Pán měl očividně takovou radost, že ti zapomněl říct, že mají pro tyto účely 30 denní úschovnu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uz jsem to sem nekdy daval, ale treba to nekomu pomuze. Vyjadreni bezp.dispecera

Pokud si zapomeneš nůž tak je nadále možnost úschovy po dobu 30 dní. Nůž může vyzvednout i jiná osoba s kopií nebo fotkou depozitního lístku ale dotyčná osoba pokud nemá originál musí souhlasit s ofocením dokladů totožnosti. Pokud by ti nějaký bezpečnostní pracovník nůž nechtěl uskladnit ( není to jeho povinnost ) je dobré tvrdit že nůž má vyšší hodnotu a nebo že tě k němu váže citové pouto. To je asi tak všechno co ti k tomu mohu napsat

K tomu jeste muzu dodat, ze jsem zazil v Praze pri kontrole obdobnou situaci, kdy si clovek s priveskem na klicich z prazdne nabojnice toto prosadil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To musí bejt paráda. Jak tam stojíš v ponožkách na dlažbě, s padajícíma kalhotama bez pásku, hodinky hozené někde v košíku se spoustou dalších krámů, sleduješ aby ti z toho někdo nečórnul peněženku a do toho začneš hledat úschovnu na nůž. Tohle jsem vždycky nenáviděl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně, ještě ve 2003 jsem nastupoval do letadla v USA s katanou v ruce, odmítl jsem jí svěřit tašce v podpalubí. Letuška byla v klidu, meč si dala do svý skříňky a v Evropě mi ho s úsměvem přinesla... Mám pocit, že nejtvrdší teroristi jsou dobroserové všeho druhu 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja jsem nechal omylem leatherman wave v tasce, na ruzyni sem se malem rozbrecel jak jsem to zjistil. Rekl jsem mu ze mi to prece nevezme na narozeniny a on rekl ze mi to da do uschovy, musi vypsat formular takze bych si tipl ze se jim do toho moc nechce.

Odesláno z mého SM-G930F pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...