Přejít na obsah

Nože


Doporučené příspěvky

Sardinie? Pattada? Mám taky.
7453DB1C-50DB-4CDB-8AFC-130887F8FBF9.thumb.jpeg.3d060d70a3753dd52540cd04e5fc3e87.jpeg

Ano jiste, bylo to lehky, ja vim. Byl jsem si pro nej pred 11 lety v Pattade. Uz jen to byl zazitek, ujal se me tam nejaky mistni kapo, protahl me nekolika kovarnami a jeden nuz jsem si odvezl. Je jich na Sardinii mraky, ale ty poradny jsou jen na zakazku. Tenhle ale Stefanovi zbyl ze si ho nekdo nevyzvedl, tak byl muj.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kolegové umíte poradit nějakej pěknej nožík na krk? Mám 4 a prohlédl jsem toho fakt už dost. Chci něco, co pěkně drží v pouzdře a nevypadává, něco spíš lehčího a nenápadnějšího. Nechci nic nad 100g. Alespoň trochu slušnou ocel, nemusí být nic super. Cenově tak do trojky. Super ergonomie samozřejmostí 😀 Předem díky i když se obávám, že nic nenajdem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, Frantik napsal:

Díky Frantíku. Vypadají pěkně a mají i zapínací systém, což je super. Cena také. Jedinou nevýhodou je, že je to v pouzdře moc silný a pod trikem to bude dělat bouli. Ještě to omrknu na videích.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mrkni na instagram (nebo Etsy) na Amsler. Dela skvely nozoskalpely a ruzny edc udelatka. Z US teda, ale posle to i sem. Par lidi na knife.cz nebo edc fb skupine to ma a peji samou chvalu. Pokud bys objednaval neco, tak bych se klidne pridal :)

0ef47781d6cb7da1f5fdab44d3b5c648.jpg

dd02736d691478b868aed0cd2de752bb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...