Přejít na obsah

Nože


Doporučené příspěvky

V 26. 10. 2021 v 19:43, Daemonultimate napsal:

Díky za tip. Prohlídnu komplet ty stránky.

A zatím jeden co me v prvním kole zaujal

fb35pbk-spyderco-ark-h1-pevny-nuz-s-pouzdrem-1.thumb.jpg.1aecaa20dc94e0d2a207d9e65ec2ffb8.jpg

Ahoj, už jsem to sem dal, ještě to sem vložím. Je to nejlepší závěsný nůž na krk, který jsem měl v ruce. Ocel D2 a pouzdro je absolutně top včetně zachycení nože. 

KIZLYAR nuz (3).jpg

KIZLYAR nuz (4).jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 27. 10. 2021 v 21:04, Chocholusik napsal:

Ja som si spravil malu radost:
front.jpg

preco malu? lebo:
lighter.jpg

79g + deep carry znamena ze to nosim v naprsnom vrecku a vyzera to ako pero
Kizer V2541N5

ten je moc pěknej... taky koukám po něčem malým, do kapsy.. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 17 hodinami, 14titi napsal:

Nechce se mi dávat poptávku do inzerce, ale nechtěl by se někdo zbavit OTF microtechu? Nenudí někoho cvakání? Kdyby náhodou, dejte mi vědět do zprávy...

https://www.knife.cz/Default.aspx?tabid=54&g=posts&t=69664

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@michalval @Radek124 

Panove, nad Rockstead ja take slintam (ano, mam malou sebinu a jine veci 🙂 Sebenza je pro me proste srdcovka, i kdyz lepe se ovlada cokoliv od pavouka) 

Nevite, prosim, zda to umi realne v CR nekdo nabrousit? Cepel brousena tak, jako zadna jina me laka, ale kdyz s tim neco riznu, tak preci jen posilat do Japonska je pro me hardcore (nechtel bych pak riskovat, ze budu dokladat na celnici, ze je to muj vraceny nuz atd). 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, McMac napsal:

@michalval @Radek124 

Panove, nad Rockstead ja take slintam (ano, mam malou sebinu a jine veci 🙂 Sebenza je pro me proste srdcovka, i kdyz lepe se ovlada cokoliv od pavouka) 

Nevite, prosim, zda to umi realne v CR nekdo nabrousit? Cepel brousena tak, jako zadna jina me laka, ale kdyz s tim neco riznu, tak preci jen posilat do Japonska je pro me hardcore (nechtel bych pak riskovat, ze budu dokladat na celnici, ze je to muj vraceny nuz atd). 

Tak to bohužel nevím, ale rád bych se nějaké doporučení taky dozvěděl z těch samých důvodů, co píšeš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, McMac napsal:

@michalval @Radek124 

 

Nevite, prosim, zda to umi realne v CR nekdo nabrousit? Cepel brousena tak, jako zadna jina me laka, ale kdyz s tim neco riznu, tak preci jen posilat do Japonska je pro me hardcore (nechtel bych pak riskovat, ze budu dokladat na celnici, ze je to muj vraceny nuz atd). 

Kamarád zkoušel zde a chválil si to  / brousí břitvy,takže se nespokojí s kde čím/  https://www.ostraposta.cz/?gclid=EAIaIQobChMIhfys8o2C9AIVmKqWCh06nAR6EAAYASAAEgK9KPD_BwE

Ale jak umí japonce,nesouměrné výbrusy atp. nevím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ja nevim s tou ostrou postou, zkousel jsem to jednou s nejakou vyraznou akcni slevou a byl jsem rad, ze jsem to zrusil. Napad, organizace prepravy v poho, za 48hod zpet je utopie. Mel jsem 2 hlavni vyhrady - nikdo se me neptal jak to chci nabrousit a pak je to zalozene na pravidelnem pausalu, takze dlouhodobe se prodrazi, pokud mate vic nozu.
Vadilo mi, ze mi komplet zmenili ostri na neco, na co nejsem zvykly, nevyhovuje mi a neumim to pretahnout na ocilce.
Tak jsem vse stornoval a zainvestoval do kmfs a do sveho vlastniho know how a mam pokoj v dusi.
Tim nerikam, ze ostra posta je spatna, jen to nemusi sednout kazdemu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to tak, pokud jsi zvyklý si brousit sám, nemám námitek. Je to pro někoho,kdo se tím nechce " babrat". Ano doporučuji na první objednávku poslat nějaké obyčejnější nože a ne hned nějaké " špeky" ,myšleno jednostranné výbrusy či Japonce. Já mám sadu od mydlinky a spokojenost.A na břitvy toto

IMG_20211105_100237.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po roce a půl s kudlama od Wüsthofu sem zjistil, že všechny jsou fajn, ale kuchyňák mi víc sedí japonec. Konkrétně gyuto nebo kiritsuke. 
Proto bych rád pořídil něco v tomto stylu. Máte někdo zkušenost s kuchyňáky od Mcusta, řada Zanmai Supreme? 
https://brusnekameny.cz/cs/supreme-hammered/1475-tz2-4005dh-supreme-hammered-nuz-sefkucharsky-gyuto-21cm-mcusta-zanmai-4964496912055.html

Nebo raději jiný návrh? Cenově 5-6k max. 

Upraveno uživatelem Maxel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sorry Vojto, netušil jsem,že byla řeč o konkrétním noži, psal jsem obecně. Rockstead k tobě ? Troufneš si ? 😉

Už to vidím, ten Japonec ( Rockstead) je za pár desítek táců,tak to nevím,kde bych poslal,no. . 

Upraveno uživatelem bohus76
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 minutami, Maxel napsal:

Po roce a půl s kudlama od Wüsthofu sem zjistil, že všechny jsou fajn, ale kuchyňák mi víc sedí japonec. Konkrétně gyuto nebo kiritsuke. 
Proto bych rád pořídil něco v tomto stylu. Máte někdo zkušenost s kuchyňáky od Mcusta, řada Zanmai Supreme? 
https://brusnekameny.cz/cs/supreme-hammered/1475-tz2-4005dh-supreme-hammered-nuz-sefkucharsky-gyuto-21cm-mcusta-zanmai-4964496912055.html

Nebo raději jiný návrh? Cenově 5-6k max. 

Já používám Kai Shun a jsem s tím teda moc spokojenej. U nás je za 5k+ ale já ho koupil na německým Amazonu asi za 3k

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...