Přejít na obsah

Nože


Doporučené příspěvky

Sákra, budu se muset smířit s tím, že jsem nevděčník. Polárky jsou moje daily watch, ty nedám :D

Zkusil bych ho nechat přetáhnout, ale pokud je to spíš díra, tak netuším, snad někdo znalejší. Třeba to s tím "nikdo jinej na něj nešahá" nebude úplně pravda a nechce ti nic říct :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 27. 10. 2021 v 12:58, Michal93 napsal:

@Daemonultimate a co Kershaw? 2085 Na krk si myslím, že dobrý👍

Jen pro info. Tu kudličku už mám doma, je to fakt prcek. Ale přijde až pod stromek. Teď jsem sbírku doplnil o Gerber. Ten mi fakt sedí a má skvělý pouzdro, do kterého přesně zacvakne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechci se nikoho dotknout, toto jsou moje kameny na broušení břitev, je to asi ten nejvyšší level a nejjemnější ostří. Budu rád když se začnou přidávat další se svými kameny  a nezvrhne se to zase v nějaké zbytečné flame vlákno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 minutami, fijo napsal:

prodám enduru wave emerson, nošenou a používanou, včera broušenou, elegantní otevírání z kapsy funguje perfektně (všem okolo, jen ne mě), třeba za 1500,- popř. vyměním za zavírák spyderco bez wave... 😄😀😀

IMG_20211119_084435.jpg

To se nechci naučit 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ono to bylo primárně vymyšleno na kalhoty u vojenských maskáčů, kde ta kapsa má jiný střih, ale takovýhle nadělení jsem fakt ještě neviděl. :)  

Je fakt, že když jsem jeden čas nosil jako edc ZT620/630 (ty čísla se mi pletou rozdíl je v čepeli) tak se mi při vytahování nože v úzké kapse jedněch ryflí ten wave lehce zasekl o vnitřek kapsy. A když jsem si pro nůž sáhnul že ho vytáhnu, tak jsem se napíchnul na špičku nože, která se tím prvním zatáhnutím pootevřela :( Nic příjemnýho.....   Ale až na ty jedny rifle ten systém funguje dokonale. Akorát ty čepele nejsou moc hezký ;)  

Upraveno uživatelem mydlinkaTM
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@mydlinkaTM vím, že zrovna u tady těch kalhot se to otevírá na hovno, už jednou se mi blbě pootevřel a zůstal zaseklej k kapse, takže se na to snažím dávat pozor, ale holt jak ho taham furt ven, nedošlo mi to a ani nevim jak sem si seknul tu kapsu... No nic, poletí 😄

Endura emerson wave za 1000,-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 19. 11. 2021 v 10:16, mydlinkaTM napsal:

Tak ono to bylo primárně vymyšleno na kalhoty u vojenských maskáčů, kde ta kapsa má jiný střih, ale takovýhle nadělení jsem fakt ještě neviděl. :)  

Je fakt, že když jsem jeden čas nosil jako edc ZT620/630 (ty čísla se mi pletou rozdíl je v čepeli) tak se mi při vytahování nože v úzké kapse jedněch ryflí ten wave lehce zasekl o vnitřek kapsy. A když jsem si pro nůž sáhnul že ho vytáhnu, tak jsem se napíchnul na špičku nože, která se tím prvním zatáhnutím pootevřela :( Nic příjemnýho.....   Ale až na ty jedny rifle ten systém funguje dokonale. Akorát ty čepele nejsou moc hezký ;)  

Zt 0620 je moc fajn, kor s custom strenkou😉

Btw ta hornická RAT1 slavila velký úspěch. Tatík sice není nejak dojimavy, ale tohle ho evidentně potěšilo. Takže díky 👍

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska Manixe.
K tomu wavu, já kdysi nosíval Mini AK 47 od Cold Steelu a neměl žádný potíže s otevíráním.
20211120_101520.thumb.jpg.c0210d6fbedf338794fa76ac4630bf8d.jpg
Prosím jaký dává tahle fotka smysl?Kdyby tam byl krajíc chleba nebo buřt tak Joo ale mandarinka?

Odesláno z mého M2006C3MNG pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...