Přejít na obsah

Nože


Doporučené příspěvky

před 1 hodinou, Strocek napsal:

nemaj mít doživotní záruku? 

To asi jo, ale kvůli takové prkotine to posílat přes půl světa mi přijde, řekněme, zbytečné. Možná ho tam někdy pošlu do lázní, ale nechce se mi riskovat, že se někde ztratí. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je doma. Sice v černý, protože kojoťácká nebyla a podle dostupnosti jestli bude, tak za hodně dlouho a už asi né za dvadva jako tenhle... První dojmy: Zpracování super, na netu tak nepůsobí, ale in natura vypadá hodně festově. Velikost přesně jak sem potřeboval, žádnej obr ani žádnej prcek. Mám menší ruku a moc dobře se mi drží. S tim závěsem si teda mohli víc vyhrát, ale oceňuju připnutí bez rozepnutí pásku. Uvidíme jak obstojí v lese. Dobrej tip! Díky :default_smile:

DSCN4488.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes dorazil, jako EDC na horní hranici ,ale za krása za to stoji

5.jpg.jpg

3.jpg.jpg

Upraveno uživatelem Conrad
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 7. 4. 2022 v 19:00, Strocek napsal:

Je doma. Sice v černý, protože kojoťácká nebyla a podle dostupnosti jestli bude, tak za hodně dlouho a už asi né za dvadva jako tenhle... První dojmy: Zpracování super, na netu tak nepůsobí, ale in natura vypadá hodně festově. Velikost přesně jak sem potřeboval, žádnej obr ani žádnej prcek. Mám menší ruku a moc dobře se mi drží. S tim závěsem si teda mohli víc vyhrát, ale oceňuju připnutí bez rozepnutí pásku. Uvidíme jak obstojí v lese. Dobrej tip! Díky :default_smile:

DSCN4488.JPG

Jen malý dotaz, je ta coyote verze něčím speciální, nebo se ti prostě jen líbí? Vzal jsem kdysi první barvu, co byla po ruce, tak se jen ptám :)

 

Fotor_164979803829999.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...