Přejít na obsah

Nože


Doporučené příspěvky

Poradite mi prosim?

Mam benchmade bugout kupeny u oficialneho distributora pre CR. Po cca roku nosenia sa mi niekde stratila hlavna skrutka (ta co "drzi" cepel). Tak nasledovala reklamacia 😕   

Dnes pri preberani reklamacie som videl ze skrutka je dotiahnuta uplne na hovado, otvaral sa tazko ale vsetko vyzeralo ok. Myslel som si, ze povolit sa to da vzdy a vratim to do nejakeho neutralneho dotiahnutia kedy sa to otvara ako noz za 3k a nie ako cinska hracka s ktorou sa clovek trapi.

Po prichode domov som zistil ze skurtka je niecim zalepena.... Noz samozrejme prisiel s povodnym prachom od bezneho nosenia ako som ho odovzdal. Cakal som nejake prefuknutie vzduchom alebo nieco podobne, ked vraciam zakaznikovi "premiovejsi" tovar tak aspon v nejakom reprezentativnom stave. Uprimne ma to sklamalo. No najviac ma trapi ze tu skrutku zalepili bez mojho vedomia a este dotiahli na fakt nie default stav.

 

Je zalepenie hlavneho sroubku pri benchmade standardna procedura oficialneho servisu?

Ako velmi mozem byt neprijemny ked takto prakticky znehodnotia noz?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pojištění šroubků u BM nebo Spy je na samostatnou kapitolu :(  Nevím co používají za lepidlo, ale hodně kluků mi už posílalo kudlu do lázní se strženou hlavičkou šroubku. Běžná věc u těch Torx 6. Jediné co pomůže je (dělám já) že nahřeju hlavičku šroubku pájkou aby původní lepidl povolilo. Následně při sestavování už používám šetrný Loctite 243, který šroubky jenom pojišťuje proti vypadnutí.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja to mam zaliate po celom obvode hlavicky niecim priesvitnym. Pri pouziti znacnej formy nasilia sa sroubek ani nepohol, torx je nastastie este cely :D  

 

Jedine riesenie je asi len dalsia reklamacia kde ich poprosim nech nic nelepia. Smutne ze clovek takto dopadne ked to kupuje za vyssiu cenu u oficialneho distributora :( 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď mi dorazil z alička. Koupě na slepo, snad jen podle YouTube videa kde byl chválen. Samior m390, tanto čepel 3mm ve hřbetu, délka 20,5cm, priložky nádherně zpracovány carbon bez sebemenší chyby! Klip a šroubky titan. Ložiska. Opravdu lehký a neuvěřitelně ostrý nůž. Pěkně se zavírá a samotné střenky, jsou po celé délce vyztužené 420 ocelí. Linerlock má kuličku. Nulová vůle a přitom chod jako po másle..Za ty peníze, zpracování je neuvěřitelné..

319313B2-22D0-4C51-AC88-170A985C7AF3.jpeg

D18C0C26-F082-4C46-B697-E20F9F54FA64.jpeg

193E5D09-D065-4C4F-B675-9351833E6835.jpeg

7A35414D-1767-4765-A316-03C2AADFFF79.jpeg

B6543EAF-17BF-4FFD-85F9-EBB2A13E36A7.jpeg

6B1B3E67-9175-4917-8252-CA0125FA7A77.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, slabak napsal:

Tak presne ten potrebuju😀, ale na Aliexpress jsem ho nenasel

Je super a broušení se neboj, zůstane hodně dlouho ostrý..a nabrousit to do břitvy zvládne třeba Mydlinka. za ty peníze je to naprostá pecka!

https://www.aliexpress.com/item/32955335379.html?spm=a2g0o.order_list.0.0.21ef1c24eK5jQg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 hodinami, cecil napsal:

Teď mi dorazil z alička. Koupě na slepo, snad jen podle YouTube videa kde byl chválen. Samior m390, tanto čepel 3mm ve hřbetu, délka 20,5cm, priložky nádherně zpracovány carbon bez sebemenší chyby! Klip a šroubky titan. Ložiska. Opravdu lehký a neuvěřitelně ostrý nůž. Pěkně se zavírá a samotné střenky, jsou po celé délce vyztužené 420 ocelí. Linerlock má kuličku. Nulová vůle a přitom chod jako po másle..Za ty peníze, zpracování je neuvěřitelné..

Hezká hračka, to se vždycky hodí:smile_anim:, mě by zajímalo jak jsi při nákupu z Alíka pochodil se clem a DPH?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 minutami, obrbobr napsal:

Hezká hračka, to se vždycky hodí:smile_anim:, mě by zajímalo jak jsi při nákupu z Alíka pochodil se clem a DPH?

Nijak prostě si založíš účet a myslím že je to jen od určité částky. Nebo takto:

U Aliexpressu si zaslání z Číny přes jiný stát EU můžete zajistit například volbou dopravy Aliexpress Standard Shipping, která ovšem není vždcky zdarma. „V takovém případě jde zboží nejdříve do překladiště v Belgii a teprve když ho tam prodejce proclí, doputuje k vám,“ upřesňuje web ceskyali.cz, který radí, jak nakupovat na Aliexpressu. Že se jedná zrovna o tuto variantu, poznáte třeba podle sledovacího čísla zásilky, které končí písmenem F.

A i když objednáte u někoho, kdo v Evropě sklad nemá, je velká šance, že balík v Evropě poprvé „přistane“ jinde než v Česku. V takovém případě ho musí proclít přepravce a do Česka vám ho doveze už připravený k předání, takže vy nic řešit nebudete.

Zdroj: https://www.penize.cz/nakupy/431102-nakupy-v-cinskych-e-shopech-nove-jak-na-dph-a-clo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, marnejeto napsal:

No , jestli je to opravdu z M 390 , tak by to bylo pěkné.CRKT má něco podobného z Aus-8

 http://www.noze-nuz.com/crkt/CR7097.php

Žrejme bude, už podle recenzí. Měl jsem tento CRKT a podobný Böker. Samior z Ali je o třídu výše, co se zpracování a oceli týká. Pořad s nim flipuji jde to opravdu nádherně a řezivost je fantastická.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...