Přejít na obsah

Nože


Doporučené příspěvky

V 1. 6. 2022 v 17:32, cecil napsal:

Žrejme bude, už podle recenzí. Měl jsem tento CRKT a podobný Böker. Samior z Ali je o třídu výše, co se zpracování a oceli týká. Pořad s nim flipuji jde to opravdu nádherně a řezivost je fantastická.

Od Böker jsem míval Kwaiken, to byla boží a návyková čepel... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 7. 6. 2022 v 14:38, obrbobr napsal:

Prave se mi nechce davat litr za tenhle nudnej, vim ze umi i ty zajimavejsi strenky, tyhle nudny staly pod 8 kil tusim, tak to slo zase nahoru asi, hmm.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 hodinami, zceyee napsal:

Prave se mi nechce davat litr za tenhle nudnej, vim ze umi i ty zajimavejsi strenky, tyhle nudny staly pod 8 kil tusim, tak to slo zase nahoru asi, hmm.

ale vždyť tam maj i karbonovou verzi https://www.viennacutlery.com/de/messer/821-koenig-arius-sprint-carbon-fiber-gen4.html, no nekup to ...🤣 Mě tenhle nůž připadá tvarem nudný, ale asi bude super, protože když se někde objeví v inzerci, je prakticky okamžitě pryč 🤛 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jedná smutná story s dobrým koncem 😎. Asi před třemi týdny mi nešťastně vypadl z kapsy můj milovaný Mates IX přímo pod kola autobusu. Odnesly to hlavne střenky a klip, ale bál jsem se i o nůž jako takový. Poslal jsem ho na servis k @Mate a včera se mi vrátil zpět. Dostal nové střenky a celkovou lázeň, nový nůž… Tímto bych rád Martinovi veřejně poděkoval 👍.

D965BC39-3D09-456A-A276-F0D2EB3B6196.thumb.jpeg.3f8518db6bb5bf31b21e44b53dff0b2b.jpeg

4D81AC8B-DCA5-4EDB-B1AD-3564B3E92B79.thumb.jpeg.b8c7d73cd83f304ace54b4a92da89f20.jpeg


 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 minutami, McMac napsal:

Jak to? O tom jsem neslysel. Je pravda, ze mujnuz.cz jich moc nema a spis se to stale zhorsuje, ale lamnia jich ma zalistovanych dost (skladova dostupnost samozrejme vec jina). 

Četl jsem to na nějakým zahraničním fóru, ale jak to je, či bylo, netuším. Tuto konkrétní variantu jsem sledoval dlouho právě na Lamnii, pořád nic a pak pár kusů, vyprodané obratem. Každopádně v kombinaci s Umnumzaanem ideální dvojka do nepohody :)

IMG_5201.thumb.jpg.0e6d9fc2ac3c9d3cd4cd776b5bf3c7a1.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...