Přejít na obsah

Nože


Doporučené příspěvky

  • po 2 týdnech...
V 3. 6. 2022 v 9:23, cecil napsal:

tanto čepel nebo "klasickou"?

Karbon s tantem. V patek prisel. Oproti fotkam ten stonewashing nebo co je to za upravu trosku tmavsi nez jsem cekal, ale libi. Chod malinko pomlajesi, ale rozdelavat ho neplanuju. Blbej pristup k lineru, ale to je obecnej problem techhle pidi noziku. Zatim jsem neprisel na hezkej zpusob, jak ho zavirat jednou rukou - navic i po odjisteni se mu nechce zapadnout a drzi namiste, ale to je jen moje zmlsanost :). Jo a je fakt uzasne lehkej.

Overoval nekdo jestli to je fakt M390 (resp. na jakou tvrdost je to kaleny)? Je pravda, ze jsem ho chtel zalestit a slo to o poznani hur nez jiny superocele co mam, a uplne "neholi", respektive blbe holi i po stroppingu na dvou compoundech. Budu ho muset asi nabrousit. :D

taky asi nepujde sundat ten klip - vypada to, ze drzi strenky pohromade na jednom sroubku.

Celkove hodnoceni - za 1200 slusny, navic s obrovksou pridanou hodnotou, protoze oproti ostatnim vetsim kudlam se dostane casteji do kapsy :) celej vikend jsem si s nim hral a i nakrajel nejakej ten burt

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mam v kapse každý den od ledna Bugouta. 940 mě taky lákala ale nakonec vyhrál Bugout protože slaboučká čepel prostě bude dle mě lépe řezat a mě bohatě stačit.
Až teď s Bugoutem mi dochází jak byla předchozí PM2 skvělej nůž (bez vůle, chod, pevnost/robustnost, jednoduchost/údržba) ale nedá se to srovnávat, je to prostě jiný typ nože (váha/velikost/určení). Jinak ty "plastové" střenky zatím zvládám v poho.

+
Líbí se mi design/tvar čepele.
Tenká čepel, např na jablíčko super.
Lehoučkej a malej, ani v šortkách o něm nevím.
Deep pocket klip v základu super a stále pěkně pevný.

-
Ať dělám co dělám furt má vůli.
Žiju ve strachu kdy prasknou omega pružinky.
Možná jsem měl vzít klasiku modrej bez té DLC (kerakote) čepele ale nikdy jsem DLC neměl tak jsem to chtěl zkusit.

image.thumb.jpeg.655abd785bfee26977b0c0f42ab99e7a.jpeg

Upraveno uživatelem lassie
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, feltharg napsal:

Karbon s tantem. V patek prisel. Oproti fotkam ten stonewashing nebo co je to za upravu trosku tmavsi nez jsem cekal, ale libi. Chod malinko pomlajesi, ale rozdelavat ho neplanuju. Blbej pristup k lineru, ale to je obecnej problem techhle pidi noziku. Zatim jsem neprisel na hezkej zpusob, jak ho zavirat jednou rukou - navic i po odjisteni se mu nechce zapadnout a drzi namiste, ale to je jen moje zmlsanost :). Jo a je fakt uzasne lehkej.

Overoval nekdo jestli to je fakt M390 (resp. na jakou tvrdost je to kaleny)? Je pravda, ze jsem ho chtel zalestit a slo to o poznani hur nez jiny superocele co mam, a uplne "neholi", respektive blbe holi i po stroppingu na dvou compoundech. Budu ho muset asi nabrousit. :D

taky asi nepujde sundat ten klip - vypada to, ze drzi strenky pohromade na jednom sroubku.

Celkove hodnoceni - za 1200 slusny, navic s obrovksou pridanou hodnotou, protoze oproti ostatnim vetsim kudlam se dostane casteji do kapsy :) celej vikend jsem si s nim hral a i nakrajel nejakej ten burt

Super! Mě se moc líbí ta kvalita střenek z karbonu a celkové slícování, nemám výtek. Ted mám hodinky z Carbonu, Casio Forman tak tohle je nezbytný doplněk.😀 Tak ať slouží!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já se jí budu zbavovat. Ne, že by to byl špatnej nůž, ale konkurence je technicky už jinde za jiný peníze. A pokud odmyslím titan, tak je jinde o hodně moc peněz. A samozřejmě originální klip je (alespoň pro mě) na prd, musel jsem si dokoupit deep carry clip. Velikost musí každý uvážit sám. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...