Přejít na obsah

Nože


Doporučené příspěvky

Já se nezlobím, jen je to po těch X letech omílání téma mých klipů občas únavnější a už nějak nemám ani náladu se v tom víc angažovat. Tohle se zkusilo. Kupovaný titan depp cary. Mě osobně se tohle řešení nelíbí. Takže Mates IX v budoucnu bude mít klip rovný, případně se teď navrhla verze s klipem v mezistěně a tím bude vyřešeno. 
 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, mydlinkaTM napsal:

Já klipy nedělám, byla by to pokaždé kusovka a no ono udělat pořádně klip není prdel, je na to potřeba ohýbačka, ideálně přesně na míru :(

To je ovšem Škoda. Takový klip z titanového masivu…..ale na tohle já prostě vybavení nemám a asi nebudu sám. A upravovat tvarovací matrice co jsem si vyráběl na klipy nebudu. Přesně jak píšeš, není to prdel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím všechny zdejší znalce. Potřeboval bych poradit. Vždycky si k hodinkám koupím do komba i nůž. Poraďte nějakého malého, elegantního "gentlemana" do kapsy, který by šel k mým zlatým Portugalům. Děkuji.


Sent from my iPhone using Tapatalk

IMG_1324.jpg
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 minutami, Chosef76 napsal:

Zdravím všechny zdejší znalce. Potřeboval bych poradit. Vždycky si k hodinkám koupím do komba i nůž. Poraďte nějakého malého, elegantního "gentlemana" do kapsy, který by šel k mým zlatým Portugalům. Děkuji. emoji41.png


Sent from my iPhone using Tapatalk

IMG_1324.jpg

Jako tady je to úplně jasný. Řekni Loberrovi, jestli by nechtěl udělat ještě jeden kousek, myslim že by jim to spolu pěkně ladilo. 

123.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 31 minutami, Chosef76 napsal:

Zdravím všechny zdejší znalce. Potřeboval bych poradit. Vždycky si k hodinkám koupím do komba i nůž. Poraďte nějakého malého, elegantního "gentlemana" do kapsy, který by šel k mým zlatým Portugalům. Děkuji. emoji41.png


Sent from my iPhone using Tapatalk

IMG_1324.jpg

 

e35a1d104717f2057e7411d5cd87b909--mm2000x2000.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 hodinami, Chosef76 napsal:

Zdravím všechny zdejší znalce. Potřeboval bych poradit. Vždycky si k hodinkám koupím do komba i nůž. Poraďte nějakého malého, elegantního "gentlemana" do kapsy, který by šel k mým zlatým Portugalům. Děkuji. emoji41.png


Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Co nějaký nožík od Unčovskýho?

Například:

34303533_1019470824877795_4249507352094441472_o.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 5. 9. 2022 v 16:01, Chosef76 napsal:

Zdravím všechny zdejší znalce. Potřeboval bych poradit. Vždycky si k hodinkám koupím do komba i nůž. Poraďte nějakého malého, elegantního "gentlemana" do kapsy, který by šel k mým zlatým Portugalům. Děkuji. emoji41.png

Co takhle WE Knife 821B Pleroma?

Nebo LionSteel ROK Damascus Gold?

WEK821Bna.jpg

imgb08e65297e401403fd52500a8e297_2__27124cca401d5e8908a2e9a7b8e312e04d89236b_z2.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...