Přejít na obsah

Nože


Doporučené příspěvky

V 5. 9. 2022 v 16:19, Strocek napsal:

Jako tady je to úplně jasný. Řekni Loberrovi, jestli by nechtěl udělat ještě jeden kousek, myslim že by jim to spolu pěkně ladilo. 

123.jpeg

🤣🤣🤣 nenene, nic nebude…. Jen můj kousek…. 
…. Jen nevím proč, z toho cítím krapek ironie 🤔☝️🤣

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 hodinami, Americkej napsal:

Tak teď jsem zvědavej, jak s tím budeš zatloukat hřebíky.

Americkej : Budu tam muset mít velký hlavičky, abych se trefil ostřím. Nebo to vemu na placato 🤔☝️🤣

 

Stroček máš na mysli mě, nebo vás???  🤣
 

Moco : je zajímavý koukat na vaše rozdílné pohledy … 

Upraveno uživatelem Lobber
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl by někdo tip na nějaký vystřelovák (vyhazovák); primárně na sebeobranu?
Měl jsem v pubertě takovéto stiletto (čínské z tržnice), spolužáci taky, hrozně jsme s tím frajeřili, tak přemýšlím, jestli se to dělá v originále v nějaké rozumné kvalitě, případně uvítám tip na nějaký jiný vyhazovák (vystřelovák).
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kupoval bych ho jedině osobně. To víš že ty jejch mechanici a kontrola za moc nestojí. :( Teď jsem dělal tři funglovky Elipt. Jeden měl stržený hlavičky šroubku, ten co to montoval musel vědět, že se to stalo. Myslíš, že je vyměnil? Před tím jsem se s tím už jednou setkal. Má to kuličkový ložiska, nedají tam ani kapku vazelíny a dotáhnou to co to jde. :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já ho mám bez klipu, nosím ho jen tak v kapse. Jo je težší, ale zase máš něco v ruce :) Pojistka je geniální, nůž není úplná špička, ale když si osobně vybereš nějaký slušný kus, tak se to dá....ale nepočítej s perfektním zpracováním a vůle tam jsou taky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...