Přejít na obsah

Nože


Doporučené příspěvky

@azazelo Tenhle web (čili pan Šulc) je dost svéráz... Někdo nepříliš lichotivě mluví o "přeprodeji z obýváku". Nevím, jestli to ještě platí, ale například uváděl, že nezodpovídá za kvalitu dodaného zboží, že je to věcí výrobce... Na druhou stranu má celkem dobrej výběr a často výhodný akce (a nepřeberný množství produktových videí 🙂). Já tam jeden problém v minulosti měl, ale týkalo se to lhůty dodání a konkrétního výrobku, ale originál Ti přijde, toho bych se určitě nebál...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

H.Z. vyhrava bludistaka ,-)

 

před 2 hodinami, azazelo napsal:

Zdravím kolegové. Plánuji koupit Spyderco Shaman. V ČR jsem ho našel skladem jen na nože-nůž.com, můžete tohoto prodejce doporučit? Přijde mi originál? Díky

Ja od Sulce mam taky par nozu a vzdy v pohode. Ten jeho "obyvakovy neobchod" mu funguje uz hezkou radku let, takze kdyby neprodaval originaly, uz se to davno rozkriklo. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

noze-nuz.com je prověřenej eshop. Taky sem reklamoval a super přístup. Krom toho co sem dycky sháněl, tak měl skladem, na rozdíl od jiných, i nejlepší ceny, takže nebylo o čem. To co sem reklamoval byla zrovna výrobní vada, na kterou sem přišel až druhý den. Takže i kdyby nůž letmo zkontroloval před prodejem, tak by na to asi taky nepřišel. Každopádně sem se mu ozval  a dostal sem jinej bez chybičky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, M.K. napsal:

@azazelo Tenhle web (čili pan Šulc) je dost svéráz... Někdo nepříliš lichotivě mluví o "přeprodeji z obýváku".

Lidi kteri majitele jakehokoli eshopu oznaci za "preprodejce z obyvaku" bych nebral moc vazne. noze-nuz.com vi moc dobre co dela. Jedine co me na tom e-shopu stve je jak pise @Frantikze nema v nabidce Sebenzy, Hinderery a podobne veci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 14. 11. 2022 v 10:18, salámek napsal:

V kuchyni používám V-Sharp XE. Absolutně blbuvzdorný brousek za babku u kterého si můžeš nastavit úhel broušení.

Na ostatní nože používám sadu KMFS. To je top, ale pro někoho zbytečně drahé. 

Jak tyhle v-sharpy brousí? Mám v kuchyni nože od Zwillingu a ostřím na wetstone, ale daří se mi střídavě proměnlivě. Občas se mi i podaří nůž škrábnout a pak mě to netěší... Na kuchyň dobrý? Recenze na webu jsou pochvalný, ale občas rozporuplný 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 8. 10. 2022 v 17:29, horal napsal:

Potřeboval bych poradit brousek pro ženskou na její nože v kuchyni. Máte někdo nějaké zkušenosti?

Má samý plecháče, žádný ostych. Něco aby si neuřízla prst a fungovalo to.

Děkuji

Tak na pokusy: EXTOL PREMIUM 954403 brousek diamantový na nože a nůžky, 5 funkční, P400/P1000

1512458587_brousek2.jpg.b917f26593d730e0223be7a84b05e0d9.jpg644245267_brousek1.jpg.3361d0542ef1910879d283016c9cf304.jpg

zdroj foto:https://www.nako.cz/18610-extol-premium-954403-brousek-diamantovy-na-noze-a-nuzky-5-funkcni-p400p1000.html#!prettyPhoto

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...