Přejít na obsah

Nože


Doporučené příspěvky

A co ty meče???? Pozdávaj se???? :)

Ty mece jsou moc pekny. Az budu velkej, tak si takovou peknou katanu poridim. Mival jsem na cviceni bokken, ale uz pred lety jsem ho poslal do sveta. Obcas premyslim, ze bych si zas nejaky koupil alespon na dekoraci a obcasne potezkani.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Protože kalendář chronomagu už je uzavřen a tedy nedojde ke kanibalizaci, tak si dovolím všechny kamarády nožomily upozornit na kalendář Asociace nožířů pro rok 2010.

 

Samotná titulka s velkým D značí, že tam bude spousta parádních kousků.

Pekny, jeste ze nejsem nozir, uz bych taky objednaval :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A co takhle "vězeňské kudly"....??? Viděl jsem akorát něco zvané "Prison Spear"........a přitom jsou to taky survival nože..... ;)

 

Samozřejmě nemyslím všelijak zbroušené lžíce,šroubováky atd.......toho jsem už naopak viděl spoustu.

Mimochodem,nejhnusnější,co na mne kdy kdo vytáhnul,byla žiletka na gumičce....neuvěřitelnej sajrajt.........

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A co takhle "vězeňské kudly"....??? Viděl jsem akorát něco zvané "Prison Spear"........a přitom jsou to taky survival nože..... ;)

 

Samozřejmě nemyslím všelijak zbroušené lžíce,šroubováky atd.......toho jsem už naopak viděl spoustu.

Mimochodem,nejhnusnější,co na mne kdy kdo vytáhnul,byla žiletka na gumičce....neuvěřitelnej sajrajt.........

já měl kdysi v rukách vyskakovací stileto, ve stylu takových těch nožů co byly oblíbené v akčních filmech ze 70 a 80 let. Podle tvrzení majitele to dělali vězni co chodili na práci do nějaké fabriky v Jablonci, tuším LIAZ. Ale už je to dvacet let tak se můžu mýlit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já měl kdysi v rukách vyskakovací stileto, ve stylu takových těch nožů co byly oblíbené v akčních filmech ze 70 a 80 let. Podle tvrzení majitele to dělali vězni co chodili na práci do nějaké fabriky v Jablonci, tuším LIAZ. Ale už je to dvacet let tak se můžu mýlit.

 

Tzv. ,,Valdičák".

post-564-1257107185.jpg

post-564-1257107201.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci mate nekdo delsi zkusenost s tema levnejma macetama na prosekavani? Takove ty za cca 500 - 1000kc. Jde mi o prosekani cesty krovim, nehodlam po kazdych 10 minutach brousit.

Kdysi jsem si přivezl z Kuby nějakou jejich pracovní mačetu (opravdu za pár drobných), ale přesně na tohle byla naprosto dokonalá/nezničitelná

(kde je jí asi konec...)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Gilius: Na 1/3 čepele, na špičce, je falešné ostří.

Pepa SFI: Ten V. se záštitou znám, záštita byla na čepu uchycená k čepeli nože, při otevření(vystřelení čepele) se sama vyklopila, při zavření sklopila, k rukověti nože, podobný systém, jako na fotkách.

Kibi: Jak dopadl útočník, přežil vůbec, nebo po Tvé domluvě :chair: , skončil na ARO ?

post-564-1257118417.jpg

post-564-1257118461.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Všem doporučuju tuhle potvoru...Boker AFD

Často přemýšlím, jestli je možný nějaký zdokonalení, ale myslím že fakt ne.

Dokonalá je hlavně variabilita otevírání, rychlost otevírání, jednoduchost, spolehlivost, skvělá záštita, z kapsy kouká jen klip....prostě má všechny nej...

 

Jedině drážka uprostřed čepele by nemusela být z praktických důvodů, ale to je vážně všechno. 99 procent.

 

http://www.teraasekeskus.com/tuotteet/kaan...erAFDNewNet.jpg

Upraveno uživatelem Gorg
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...