Přejít na obsah

Nože


Doporučené příspěvky

Taky mně dnes přiletěl jeden kousek. Překvapivě dobře se nosí v kapse, z toho jsem měl trochu strach.

 

Vždycky jsi byl tak trochu "zvláštní". To házení skleniček po lokále, budiž, ale tohle :sleeping_03anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Byl jsem překvapený, že otevírání pomocí axis locku je stejně rychlé, jako u Mikováckého vyhazováku. :thumbsup_anim:

Mam taky HG550.Už druhy,prvni jsem v opilecké hlouposti zničil,Je to ideal na edc.Je spousta krasnych nožu,ale dneska bych už nuž bez axis locku nechtěl.Davej si bacha na to ostří je fakt křehke.Jo a vodu taky nemá rad.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Benchmade BM755, Sibert, ocel M390, rozměry prapodivný, ale děsně boží kudla.

2 rychlofotky novým kompaktem + jedna s bleskem pro prokreslení macatosti a zajímavýho prolnutí zelený G10 a šedýho titanu.

Je to taková tlustá bába, jak široká, tak dlouhá, vůbec nevim k čemu to je.

 

edit: hoďky jsou pro porovnání velikosti (bo nemam u sebe krabku cigár, standardní to měřítko), hoďky mají 42mm, takže kudla je to fakt ultrakompaktní - přesto působí dojmem, že se s ní dá vyřezat z havarovanýho sikorskyho...

Upraveno uživatelem bandicoot
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam taky HG550.Už druhy,prvni jsem v opilecké hlouposti zničil,Je to ideal na edc.Je spousta krasnych nožu,ale dneska bych už nuž bez axis locku nechtěl.Davej si bacha na to ostří je fakt křehke.Jo a vodu taky nemá rad.

Super, díky za upozornění, budu dávat bacha, ale v mém případě bude asi páčit jen papírovou obálku, tak snad nebude moc namáhán. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...