Přejít na obsah

Nože


Doporučené příspěvky

pánové-nemáte někdo zkušenosti s ZT 0200 MATTE BLACK-rozhoduji se mezi ním a Kershaw Junkyard Dog II Composite Blade.

 

Co myslíte že bude lepší na takovéto denní nošení,nechci aby to rvalo kapsu,ale aby ten nůž na druhou stranu něco vydržel.Měl jsem CRKT M21,ten větší model a to už byla velikost tak na hraně.Díky za radu

post-4208-1274023638.jpg

post-4208-1274023648.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Skalamander: Böker je zvláštní firma, která dělá vizuálně podobný nože od pěti stovek do sedmi tisíc, to mě osobně dost mate natolik, že bych od nich nechtěl radši nic. Nelíbí se mi líbivá produkce typu Kalashnikov.

Tenhle tebou uváděný je navíc pro cokoliv naprosto nepoužitelný. A připadá mi lemplovsky zpracovaný.

 

Pokud sháníš levnej, černej nůž s klipem, a chtěl by jsi s ním dokonce i řezat, tak zkus tenhle flipper: http://www.noze-nuz.com/colt/CT264.php

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Skalamander: Böker je zvláštní firma, která dělá vizuálně podobný nože od pěti stovek do sedmi tisíc, to mě osobně dost mate natolik, že bych od nich nechtěl radši nic. Nelíbí se mi líbivá produkce typu Kalashnikov.

Tenhle tebou uváděný je navíc pro cokoliv naprosto nepoužitelný. A připadá mi lemplovsky zpracovaný.

 

Pokud sháníš levnej, černej nůž s klipem, a chtěl by jsi s ním dokonce i řezat, tak zkus tenhle flipper: http://www.noze-nuz.com/colt/CT264.php

 

Díky za tip, cena a černé zpracování není podmínkou :), jen mě za tu cenu zaujal, tak mě zajímalo jestli odpovídá kvalitě a jestli je vůbec pravý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mě zajímalo jestli cena odpovídá kvalitě
to asi jo, by´t s poštovným by už byl za 400

 

jestli je vůbec pravý
těžko říct, je dost odfláklý, ale to jsou právě i ty kalashnikovy

 

kdyby měl na patce rozbíječ skel a ne jen nějaký něco, byl by to rozumný nůž do auta

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyz jde clovek z hospody v pul treti rano a musi projit ctvrt s velmi spatnou povesti, hadejte, jaky nuz je nejvice survival?

Ce je spravne, ten HODNE VELKY ;)

 

Cold SteelTrue Flight 1050 SS carbon, 12"

 

80tftc.jpg :)

 

A jinak na houby nechodim a na loupani pomerancu v praci mam nejakej zaviraci nozik Nieto z 440SS...

 

Btw, ten nuz je opravdu multifunkcni - parkat jsem si ho vzal i na vylet (jednou i na survival teambuilding) a poslouzi jako:

1. Nuz - nakrajeni chleba v pohode, stejne tak protivnikovo hrdlo

2. Sekera - diky hmotnosti se s nim daji sekat mensi vetvicky (a to si fakt nedelam srandu)

3. Kladivo - stejne jako sekera, diky hmotnosti se s nim da zatlouct hrebik nebo utlouct rozzureny medve, pokud ho nechcete zapichnout nebo podriznout.

4. Samozrejme primarni urceni - vrhaci nuz :D

 

Jinak, pokud by mi chtel nekdo spilat a tvrdil, ze jsem barbar, tak... jo. Ale ten nuz mam na pouzivani, ne do vitrinky ;)

 

Na cestu z hodpody bych radil neco od tohoto obchodnika http://shop.ebay.com/ats-blades/m.html?_tr...0.m14&gbr=1 .

 

Jedine male problem je ze ta sebeobrana muze skoncit tezkym ublizenim na zdravi nebo na krchove, takze je to jizdenka do kriminalu nebo aspon podminka.

Jeden zname nosi do hospody http://cgi.ebay.com/Gurkha-Kukri-Knife-Gen...=item2c5489750f , hodne nebezpecna zbran, ma to teziste vepredu, je tezke, je celkem jedno zda nekoho bodnete nebo mu rozdrtite lebku, ruce a zebra asi taky lame bez problemu zaraz. U znameho je for v tom ze o sebe ma strach aby na nej nekdo nesah, sem mu radil slzak, za ten ho nezavrou.

 

 

PS: Sam sem poridil tohle http://cgi.ebay.com/CUSTOM-DAMASCUS-STEEL-...=item2307344053 , ale mam to doma, max. mozna vemu trs travi jako ze to tim sekam a pujdu pozdravit jehovisty u branky, priste si to rozmysli.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to Juraj11 ZT0200 jsem mněl rok, ale ted se mi naskytla výměna za velmi podobný ale pevný EDC nůž od TOPS tak jsem ho vyměnil. Jinak je to naprosto špičkový nůž,super kvalitní zpracováni velmi robustní, bez nejmenších vůlí ale i velmi těžký. Rozhodně jako EDC to není to pravé, rve kapsu má asi 230g ale nevím to přesně. Jinak jeden z nejodlnějších a nejmohutnějších zavíráku co jsem mněl. Zdá se mi i subjektivně lépe udělán než podobně laděné EXTREMA RATIO. Osobně si chci pořídit ještě 301, ale zatím mi naprosto vyhovuje BM 950 RIFT který je o polovinu lehčí a fantasticky řeže. Pokud hledáš zavírací survival na který se dá vždy spolehnout, určitě neprohloupíš a mohu jej vřele doporučit. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to Juraj11 ZT0200 jsem mněl rok, ale ted se mi naskytla výměna za velmi podobný ale pevný EDC nůž od TOPS tak jsem ho vyměnil. Jinak je to naprosto špičkový nůž,super kvalitní zpracováni velmi robustní, bez nejmenších vůlí ale i velmi těžký. Rozhodně jako EDC to není to pravé, rve kapsu má asi 230g ale nevím to přesně. Jinak jeden z nejodlnějších a nejmohutnějších zavíráku co jsem mněl. Zdá se mi i subjektivně lépe udělán než podobně laděné EXTREMA RATIO. Osobně si chci pořídit ještě 301, ale zatím mi naprosto vyhovuje BM 950 RIFT který je o polovinu lehčí a fantasticky řeže. Pokud hledáš zavírací survival na který se dá vždy spolehnout, určitě neprohloupíš a mohu jej vřele doporučit. :)

 

Cecile díky

 

nevydržel jsem to a hned ráno jej objednal.Jsem zvědavej na tu velikost.Teď mám u sebe CRKT M1-supr nůž,ale trošičku malinkej.No uvidíme-pokud bude ZT vyhovovat tak M1 pustím dál do světa a nebo naopak :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak se taky pochlubím novým přírustkem od Aleše Halfara. Zatím pouze fotky výrobce, časem snad dodám nějaké vlastní survival s nakrájenou klobásou :D . Čepel z RWL-34, příložky titan, pojistka liner-lock, dřevo Eben-Kongo, klip-žárově modřený titan. Mám z něj velkou radost, je lehký, v kapse není cítit a perfektně drží ostří.

post-970-1274163950.jpg

post-970-1274163958.jpg

post-970-1274163964.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové sbírka na prodej, na knajfu to vydrželo jen chvíli, neb to asi někdo z moderátorů ztopil pro porušení jakéhosi pravidla inzerce, ale minimálně za pokoukání to stojí, sbírka je to nádherná, ovšem její inzerovaná cena stála taky za to (majitel nastřelil 350 kkč). KLIKNI ZDE.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...