Přejít na obsah

Nože


Doporučené příspěvky

Asi bych nebyl tak rezolutní v odsouzení, tady je recenze z Knife :smile_anim:

 

 

http://www.knife.cz/Knifecz/tabid/36/ctl/Details/mid/381/ItemID/266/Default.aspx

 

Puma hluboce zklamala....

Kromě toho, prostě si mi vůbec nelíbí tvar čepele. Preferuji drop point, snesu ještě bowie. Za klasiku v pevných čepelích považuji Fallkniven F1, Kizlyary mnoha provedení nebo různá Ontaria.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teda pánové, já nevím, kudly co tu ukazujete jsou fakt hezký, jen si tak nějak neumím představit, že s tím otvírám pivo a konzervy, štípu dříví a vůbec dělám věci který se s takovou kudlou snad ani nesluší dělat.

 

Na to je jednoduchá odpověď: Ka-bar. Pivo sice nepiju, ale konzervu jsem s ním rozřezal na kusy, na vandru dřevo naštípal, chvojí nasekal, kolíky u stanu zatloukl, špekáčky i chleba nakrájel a pořád vypadá sexy :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na to je jednoduchá odpověď: Ka-bar. Pivo sice nepiju, ale konzervu jsem s ním rozřezal na kusy, na vandru dřevo naštípal, chvojí nasekal, kolíky u stanu zatloukl, špekáčky i chleba nakrájel a pořád vypadá sexy :)

 

To ti dokonce i věřím :smile_anim: a ani ten nůž není až tak drahej, ale furt není tak levnej abych ho mohl někde na čundru zratit. Ne že bych ztrácel nože každý den, ale ta možnost tu je a tak bych ho nechal radši doma. A nůž kterej leží doma je jaksi na prd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kupovat nože mě už přešlo. Řídil jsem se heslem "každý správný muž, má u sebe nůž". Vždy jsem měl nějaký někde u sebe (v kapse, v brašně u notebooku nebo v batohu). Bral jsem ho jako něco naprosto přirozeného a proto mi nidky nedošlo, že na letišti mi ho seberou. Takto jsem přišel o pár nožů (někdy pěkně drahých) a rozhodl se, že už nic s sebou tahat nebudu. Než nosit něco levného, v praxi nepoužitelného, co můžu postrádat, tak to radši nic. A teď si kupuju už jen kvalitní kuchyňské nože. A marně se snažím partnerce vysvětlit, že nožem se na keramickém talíři opravdu krájet nesmí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můj nový přírůstek - první od Dohnalů :)

 

 

Ten tvůj nováček je vyloženě krasavec. Tento typ čepelí se mi líbí. Mám něco v podobném gardu z Japonska od pana Saji, čepel je White steel. Je to víc rustikální, ale řeže dobře a ostří drží.

post-3826-001348900 1290609595.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nopal sa este nepredava, tie otocne '888' by som pustil z hlavy.. Myslel som ze uz sa pochvalis 'hotovym' titanakom :D

 

No jo, nadělím si ho pod stromeček a mezitím koukám po jiných, no a znáš to. :) Asi u něj zůstane.

Já právě ten Nopal našel už ve dvou českých shopech, tak jsem myslel, že už ho prodávaj a celkem mě zaujal.

Tady a tady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak se pořád plácám při výběru small EDC přívěšku na klíče a i když pořád preferuji titanový Boker, tak dnes jsem narazil na Boker Nopal a ještě na tyhle otočný hračky. Tak co vy na to? Držet se titaňáku?

post-2676-094077300 1290684571.jpgpost-2676-087388800 1290684582.jpgpost-2676-003263400 1290684600.jpg

 

Co jsou zac ty male? Docela me zaujaly.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...