Přejít na obsah

Nože


Doporučené příspěvky

  • po 2 týdnech...

Já říkám, že za ty prachy se dají koupit daleko hezčí a lepší nože. Ale pokud se líbí, tak není co řešit.

 

Když chceš něco fajn, tak:

 

Reeve, Strider, Hinderer, Ralph

 

 

ok, dik za nazor,oba jsem dostal jako dary,takze jsem to nemohl ovlivnit,ale urcite se podivam i po tech o kterych pises:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Náhodou ten SOG je docela pěknej, s menšíma úpravama by z něj byl fešák. Doufám, že můj tomcat dostane facelift už brzo :D

Já pořídil nedávno tudle Nyalu:

...a spokojenost je velká, parádní zpracování a moc pěkně mi sedí v ruce.

 

Dneska jsem byl v Příbrami a lidí tam bylo jako píp a klima jak ve skleníku ble, bylo tam dost krásnejch kudel, ale nic co bych nutně musel mít, tak jsem si doma ze vzteku, že si nic nevezu, musel objednat jednu malou útěchu od Bark River ;)

post-2823-020068800 1315678576.jpg

post-2823-018893500 1315679339.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ?po

Náhodou ten SOG je docela pěknej, s menšíma úpravama by z něj byl fešák. Doufám, že můj tomcat dostane facelift už brzo :D

Já pořídil nedávno tudle Nyalu:

...a spokojenost je velká, parádní zpracování a moc pěkně mi sedí v ruce.

 

Dneska jsem byl v Příbrami a lidí tam bylo jako píp a klima jak ve skleníku ble, bylo tam dost krásnejch kudel, ale nic co bych nutně musel mít, tak jsem si doma ze vzteku, že si nic nevezu, musel objednat jednu malou útěchu od Bark River ;)

 

byl sem tam taky a dolehl na mě pocit diskotéky v roce 79, když světu vládl bobr - to musela být paráda, když si chlapec vedl dívku domů a nevěděl jestli je hotová z jeho keců a nebo se poinkotentnila :D

 

*jinak to bylo dobrý - myslím ty nože - he he

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

resil jsem dilema jakej nuz koupit a jestli vubec nejakej. a jelikoz jsem nekde zabordelil zabykuch od Mikovu, tak jsem se nastval, rekl jsem si, ze vlastne nuz nepotrebuju... a koupil tuhle prekvapive levnou a prekvapive solidni vec.

Posted Image

 

Levnej prcek do kapsy, se stejnym hodnocenim (9,2/10), jakych tam obcas dosahnou Spyderco :) Prd se vyznam. Je to lehky a reze to. Jsem spokojenej a uz kaslu na noze ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

byl sem tam taky a dolehl na mě pocit diskotéky v roce 79, když světu vládl bobr - to musela být paráda, když si chlapec vedl dívku domů a nevěděl jestli je hotová z jeho keců a nebo se poinkotentnila :D

 

*jinak to bylo dobrý - myslím ty nože - he he

 

Tak já v tý době naštěstí neinkontinetoval, ale byl to fakt žůžozážiteček, ještě že se to nepořádá třeba třikrát do roka!

Jo a když jsem se šel mrknout ven na trávu na artistu s bičíkama, tak mě málem nějaký vyhulený hovado a desetiletý dítě vypráskli vobě voči, BOZP především...

Peace!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

my sme, my jako fasádníci z východních Čech, jeli taky na výlet a bilo nám tam jako taky horko. Jinak sme se tam měli hezky, vyděli jsme hezký nože jako vod toho Pajla ty lovecký zavíráci, pak vod toho Honse taky zavíráci, a vod Tesaříka taky zavíráci, ale trochu jiný. Nezavíráků bilo hodně malý, střední a i velký. Venku byl Hloh a měl děsně špinavý ruce a pojedu za ním do kovárny. Milis si koupil velkej nezavírací, já zavírací a Sonny.C tři píva. Lolohhovi sme koupili maďarskej nůž na hraní do postele vod vopravdovýho Maďara. Nezavírací.

 

post-1551-020278400 1315683413.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak tenhle slovák vypadá náramně! Přesně moje gusto. Vypadá, že půjde otvírat jednou rukou, paráda!

 

jednou rukou nic moc, ale ten zoubek je na votvírání vo kapsu. Už jsem se sním stačil šmiknout do prstu na pumpě při tankování a vyškubat nítě z kapsy u riflí :D

ale učím se

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...