Přejít na obsah

Nože


Doporučené příspěvky

No i to na mém odkaze je fejk? Resp. všechny SOG Flash Tanto v odkazu níže jsou fejky?

 

edit: ještě jinak, jediný správný je Flash bez řezačky (pár jich v odkaze taky je)?

 

bandi, neviem ti to asi dobre vysvetlit.

 

tento noz je origo

Posted Image

 

a tento noz je fejk, kt. nikdy SOG nevyrabal, je to Cina s peciatkou SOG /counterfeit/

Posted Image

 

ze aj v zahranici existuju obchody, kt. predavaju fejkove noze online bez hanby - ano existuju - ale to nie je zial meritko originalnosti, ze ak ho vygooglim v eshope, tak je to origo. :) flash nema rezacku a ma iny tvar rucky. ja uz napriklad podla skrutky capu na kt. sa otaca cepel na tom fejku viem, ze to je fejk.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

224477: ale jo vysvětluješ to dobře. Já si do googlu zadal typ nože, vyšlo mi hafo stránek s tímto "modelem" a pak jsem fejk porovnával s fejkem, proto mi to vycházelo dobře.

V tom mojem odkazu na shop z JAR ten nůž vypadal poctivě zpracovanej :(

 

Sice mě tam obecně na SOG neseděl tvar a umístění klipu, myslel jsem, že řezačku mají jen Tridenty, ale stejně bych se nechal nachytat.

 

Takže díky za vysvětlení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koupil jsem si ted Hissatsu a jsem nadšenej http://www.noze-nuz....crkt/CR2900.php

V kapse krasne shovanej, zpracovani vynikající a taky je pěkně jedovatej.

 

Takhle na obrázku vypadá docela neotesaně, hrubě opracován. Nebo se mi to zdá?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi, moje nový EDC... myslíte, že to pude?

 

Určitě, ale já znám tenhle nůž jen s klipem a trochu jiným umístěním drážek na střenkách. Taky ostří vypadá na fotce jakoby zvlněné. Jakou to má čepel: 2" nebo 3 1/4"? Co stál, pokud to není tajné?

Upraveno uživatelem kejklik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta fotka má nízký rozlišení, proto se tak to ostří možná jeví, ale je OK. Čepel je 2 1/4" a stál, pokud se pamatuju, něco přes 600,- , takže za babku.

 

Tak to jo, já myslel, že máš velkého Workhorse a on je to Small Workhorse. V US ho dávají za 19,95 USD. Ať slouží.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tada

Tak výběr nože u mě pokročil do dalšího kola, páč jsem zlomil svůj opinel...

 

TOHLE mě docela zaujalo:

 

Posted Image

 

Máte s noži od Bolfa, zkušenost a s parciálně kalenými čepelemi?

 

Potřebuju něco co pořádně vydrží a zvládne: práci se dřevem (včetně sekání), práci s masem (stahování, vyvrhování...), drobné chirurgické zákroky v poli, běžný kuchyňský provoz a tak dále... Furt nenacházím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
  • po 2 týdnech...

Moc som túto tému nesledoval, až teraz keď uvažujem o kúpe vreckového noža Vás žiadam o radu. Malo by isť o otvárací nôž na každodenné nosenie, kvalitné spracovanie a mal by samozrejme niečo vydržať. Budem vďačný za akékoľvek rady, cenovo by to malo byť do 30 Eur.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...