Jump to content

Recommended Posts

V každým případě je to hezká mechanická hračka i když na cvakání a otevírání obálek trochu dražší.  :lol2:

Jsem spokojenej.

podle poptávky v inzerci to moc nevypadá :-)

Neumím to vyfotit, ale pořád mě ten nožík baví

post-13546-0-12776700-1579449999_thumb.jpg

podle poptávky v inzerci to moc nevypadá :-)

Neumím to vyfotit, ale pořád mě ten nožík baví

Jsem spokojenej se Sinkevichech, to mi nebrání přemýšlet na Sebenzou :) Objednal jsem novou přímo ze stránek Chris Reeve, i přes tu ukrutnou cekacku.

31 by myslím měla mít bushing stejně jako 21 a to je hodně příjemná a návyková záležitost  :)  

Tak ono se už pár let říká, že Chris Reeve Knives jsou mezi noži něco jako Rolex mezi hodinkami. Asi se to Chris doslechl a vzal si to příliš k srdci :-)

Tak to jsem dopadl. Čekám na Batmany a Sebenzu :)

Sebenza je super ... ale lepší je Umnumzaan :)

post-3836-0-89627700-1579459846_thumb.jpeg

Jarku, tys tu chyběl :-)

Ještě by ty starý modely 21 mohly cenově poskočit jak plechový Suby a v trezorech budou ležet Sebenzy ve foliích. 

Jarku, tys tu chyběl :-)

Ještě by ty starý modely 21 mohly cenově poskočit jak plechový Suby a v trezorech budou ležet Sebenzy ve foliích. 

Kdo chvíli stál, už stojí opodál ... :D

Kdo chvíli stál, už stojí opodál ... :D

přesně.  

Nemá flipper  :whistle:

by vypadala blbě

Nemá flipper  :whistle:

Měl jsem Sebenzy dvě ...  Umnumzaan je víc nůž. Když Sebenzu, tak malou damaškovou, ta se dá i k obleku :)

Edited by Jarett

Spíš než tuctovej titanovej plecháč (co IMHO pasuje tak k montérkám/džínám) si teda k solidnímu obleku umím líp představit zrovna menší neomlácený Microtech (ať to nevypadá že je chci jenom poštívat) - a nebo ještě lépe gentlemanský kousek od nožíře, za směšný zlomek ceny "luxusních" hodinek  :speak_cool:

post-18308-0-76416400-1579473130_thumb.jpg

...Ale čert to vem, buďme rádi že se tu vůbec můžeme takhle pošťuchovat - v progresivním Alemanistánu i Britanistánu už jsou tyhle hračky jednou provždy mimo zákon a basta. A připravte se na to že po loňském "zkracování zásobníků" na nás bruselští kreativci v Nejvyšším Sovětu (mnozí s čerstvým irským pasem) chystají další utahování šroubů právě tímto směrem...  :death:

Mne delá společnost tenhe Hinderer

post-24828-0-01379500-1579522319_thumb.jpg

post-24828-0-63110900-1579522337_thumb.jpg

Vzal sem dva levnější kusy na práci na chalupu a zahradu. Ontario Joe Pardue a Ruger All-cylinders. Ontario je fajn do ruky a Ruger je už opravdu kus nože (velikostí).

post-44633-0-22954200-1579525791_thumb.jpeg

Tak už jsem po kurzu. Brousili jsme nože, nůžky, dláta, želízka a vrtáky.

Moc pěkný kurz započtený v ceně výrobku. Neříkám, že by to bez toho kurzu nešlo, na internetu je návodů spousta, ale některý "fígle" byly opravdu užitečný. Navíc byla možnost vyzkoušet si všechny nabízené přípravky a příslušenství, takže jsem zas odjížděl s lehčí peněženkou.

Musím říct, že tento brusný systém mi připadá super. Jednoduché nože, nůžky a rovná ostří zvládne jouda jako já na první dobrou, pokud udělá vše jak má. Složitější tvary a např. ty vrtáky chtějí trochu cviku, ale ty přípravky jsou udělané opravdu velmi pěkně, takže stačí dodržovat postup.

Skvělé bylo, že jsou vždycky jen 4 účastníci kurzu a na ně 2 instruktoři.

post-17600-0-51478200-1579526182_thumb.jpg

post-17600-0-76552200-1579526158_thumb.jpg

post-17600-0-97513700-1579526175_thumb.jpg

post-17600-0-17971500-1579526189_thumb.jpg

Edited by Tomas_2002

Hele, já nevidím "klon" ale sprostej FAKE - a pro jejich vědomé kupující (notabene za ty prachy!) nemám jiné hodnocení než pro usery FAKE hodinek...  :yucky:   

To je fakt takovej problém vybrat a pořídit si Číňana, na kterém by nebylo falešné logo a nebyl ve falešné krabičce s falešným certifikátem/záručákem?  :shit:

Sorry, ale k těm šmejdům z "vystřelovací nože.cz" by měla místo objednávky vyrazit spíš kontrola od celníků+ČOI a nařídit konfiskaci+likvidační flastr... :fyou: