Jump to content

Recommended Posts

Jak jsou na tom čeští výrobci Mikov a KDS Sedlčany? Má smysl něco pořídit jakože domácí značka, historie... nebo ne? Vystřelovák Mikov predátor, Tábornický od KDS.. i kuchyňáky mají vyloženě levné.

... tak mi to nedalo a blejsnul jsem šuplík v práci. Toho levýho jsem si přinesl v kapse ;)

p.s. za mě Mikov jedině ze sentimentu. KDS v kuchni nenahraditelný, pokud s tím žena řeže buchty na plechu, žíly mi to netrhá  ;)

p.s.2 Vinoxy ani moc nenosím, ale prekérka nastane, když nějakej rozeberu, tak abych se mohl kdyžtak mrknout, jak to mají poskládaný :)

post-18109-0-65958800-1586155313_thumb.jpg

Edited by mydlinkaTM

Tak jsem taky svoji rodinku vyfotil. Ten zelený Cudeman mám už od začátku gymlu a nosil jsem ho v kapse vlastně asi nejdýl.

post-18707-0-12929200-1586157286_thumb.jpg

Zajímavý. Další kokotina co ještě nemám. Vyzkouším.

Mám prak tady od Honzy. https://www.hunting-catapults.cz/

Mám tam tu zdvojenou silikonovou "gumu" a používám ocelový 0,5 cm kuličky. Plechovku to propálí skrz naskrz, dostat bych tím nechtěl, dítěti nebo debilovi bych to nesvěřil. Střílím s tím na zahradě hrbatce.

No tvl, dvojka za prak..že já sem lezu vůbec.

Co je hrbatec? Nejakej soused?

Nevim esli to neni proti pravidlům, ale - budu prodávat pevný kudle od Červa a Gollika, kdyžtak SZ, abych nemusel tvořit inzeráty.

Pokud je toto špatně, smažte příspěvek.

No tvl, dvojka za prak..že já sem lezu vůbec.

Co je hrbatec? Nejakej soused?

To není jen takovej vobyčejnej prak :D Co je na tom super, tak že si to dáš do kapsy (je to fakt malinký), do druhý třeba 30 kuliček a když máš chuť si na procházce zastřílet, tak se nemusíš s ničím jiným tahat. Mám ještě třeba luk, ale tahej se pořád s lukem, šípama, terčovnicí, rukavicí, chráničem zápěstí apod. 

Hrbatec je jakýkoli zvíře, který ti vleze na zahradu a nahrbí se ti u záhonku se zeleninou s cílem znehodnotit tvé zahrádkářské snažení. 

Dokud je to schovaný v šuplíku, ček si myslí, jak nemá jen pár kousků.

Ehm... :D

55d7b80c59157d6cef9ef2ffe5800137.jpg

Nelezu sem proto, abych zjistil, že mi v arzenálu chybí prak.

Ale zase dobrý, omrknu ty praky... už jsem nějak moc pokukoval po Gladiatoru 500.

Já koupil OTT prak od Nowaka klukovi. A sobě jsem koupil TTF Trojana, ještě předchozí generaci s jiným systémem uchycení gum. Koupil jsem si k tomu i nějaké gumy, kterým moc nevadí mráz, abych to mohl používat i v mrazu. To jsem samozřejmě nikdy neudělal. Je dobrý i ten nosič kuliček, dáš si to na krk a máš kuličky po ruce. Střílíme jen kuličky. Funguje to.

Já koupil OTT prak od Nowaka klukovi. A sobě jsem koupil TTF Trojana, ještě předchozí generaci s jiným systémem uchycení gum. Koupil jsem si k tomu i nějaké gumy, kterým moc nevadí mráz, abych to mohl používat i v mrazu. To jsem samozřejmě nikdy neudělal. Je dobrý i ten nosič kuliček, dáš si to na krk a máš kuličky po ruce. Střílíme jen kuličky. Funguje to.

Nosič kuliček - silnej magnet a na ruce mechanický hodinky? :D

Tý jo ten nosič kuliček je super ! Ten asi potřebuju :D Teď to nosím jen tak po kapsách a paní domácí vždycky hrozně nadává když to pak lítá v pračce :D 

Tý jo ten nosič kuliček je super ! Ten asi potřebuju :D Teď to nosím jen tak po kapsách a paní domácí vždycky hrozně nadává když to pak lítá v pračce :D

Před výletem nějaké kuličky přesypu do nádobky od brufenu. Po cestě jen vnořím magnet, kluk dá na krk, je to pohodlné. A jak píšeš, nikde to nedělá čurbes.

Takže k nosiči kuliček abych dokoupil ty limitovaný Trasery z Chronoshopu, protože automaty ne-e?

To jsem zas na ceně toho Gladiatora :D

Já Vás nesnáším:-)... když jsme tak u toho - jak přesný je takový prak a na jakou vzdálenost se s tím dá trefit?

podle toho jak to umíš

podle toho jak to umíš

Byl jsem kdysi překvapen, že při troše soustředění jsem z luku nastřílel asi jako z malé pistole. Z obojího střílím občas jako hobík :-) Předpokládám, že s tím prakem to bude to samé. Ten prak ještě nemám, takže bych se měl nad sebou zamyslet, protože kuliček ze starých ložisek je dost.