Jump to content

Recommended Posts

Zalozte si vlakno PRAKY a neodsouvejte mi muj relevantni dotaz k ceskejm vyrobcum nozu :P

Já Vás nesnáším:-)... když jsme tak u toho - jak přesný je takový prak a na jakou vzdálenost se s tím dá trefit?

Jo, to záleží minimálně na 3 faktorech

1) Jak máš silnou gumu

2) Jak máš těžký kuličky

3) Jak s tím dobře umíš

Osobně dopočuju začít na jednoduchý gumě, koule 0,5mm - na ty zdvojený gumy to přemotat až po nějakých zkušenostech. Za jedno odpoledne už střílíš jak Bart Simpson. Není to žádná velká věda.

Já se přiznám, že mě osobně neodolatelně přitahují dopravní značky když jdu třeba polní cestou a vidím nějakou na 20 metrech, tak už úplně slyším jak zvoní :D Obzvlášť zákaz vjezdu už museli snad jako terč vymýšlet :D

Ještě že mi už dorazila nová zásoba střeliva :D ( přes 6 kg )

P.s.: Jo a klidně to někdo nahrňte do jinýho tématu, když to teda nejsou nože :D

post-17600-0-64161300-1586203315_thumb.jpg

Od mikova tie predatory celkom ujdu je to cool nozik a tie drahsie z RWL nie su take blato ako standardny mikov nerez. Zbytok od mikova podla mna nema moc zmysel. Utony maximalne tie zberatelske vojenske, lebo na pouzivanie existuje milion lepsich a to iste v podstate plati aj o zbytku produkcie. Naopak KDS na zabijacku a tak za tu cenu podla mna v pohode.

Jo, to záleží minimálně na 3 faktorech

1) Jak máš silnou gumu

2) Jak máš těžký kuličky

3) Jak s tím dobře umíš

Osobně dopočuju začít na jednoduchý gumě, koule 0,5mm - na ty zdvojený gumy to přemotat až po nějakých zkušenostech. Za jedno odpoledne už střílíš jak Bart Simpson. Není to žádná velká věda.

Já se přiznám, že mě osobně neodolatelně přitahují dopravní značky když jdu třeba polní cestou a vidím nějakou na 20 metrech, tak už úplně slyším jak zvoní :D Obzvlášť zákaz vjezdu už museli snad jako terč vymýšlet :D

Ještě že mi už dorazila nová zásoba střeliva :D ( přes 6 kg )

P.s.: Jo a klidně to někdo nahrňte do jinýho tématu, když to teda nejsou nože :D

attachicon.gifemail.seznam.cz.jpg

Tomasi, opravdu 0,5mm ??

parada, kde si bral? ;)

Servus, je to "jazdenka" (v stave nového noža) a pricestoval ku mne z Austrálie

Vidím, že "honza manta" uspěl s koupí té krásné limitky. Říkám si, že to zkusím taky. Kdyby se někdo chtěl zbavovat, rád bych se nože ujal...

Servus, je to "jazdenka" (v stave nového noža) a pricestoval ku mne z Austrálie

jeho oznacenie?

jeho oznacenie?

Je to Pe?a Knives X-Series Trapper.. Túto X-Series vyrába pod Pe?ovou značkou Reate a je aj finančne prijateľnejšia ako jeho custom vecičky.. A pritom má X-Series na čepeli M390 a customy "len" RWL-34

Je to Pe?a Knives X-Series Trapper.. Túto X-Series vyrába pod Pe?ovou značkou Reate a je aj finančne prijateľnejšia ako jeho custom vecičky.. A pritom má X-Series na čepeli M390 a customy "len" RWL-34

Mě se hodně pozdává motýl Penasong, ale na blbnutí je to už celkem dost drahá sranda. Hlavně klasický tvar střenek a normálně použitelný tvar čepele.