Jump to content

Nože

Jeremy
 Share

Recommended Posts

před 8 hodinami, shewcza napsal:

Pánové co říkáte na nože Ruike p801/p108? Přijde mi to super za ty prachy, ale nevím jestli není někde háček? Díky 

Háček je v tom, že můžeš taky přijít na to, že nic jiného vlastně u zavíráku nepotřebuješ a nebudeš mít objektivní důvod měnit.

před 11 hodinami, ggrand napsal:

Háček je v tom, že můžeš taky přijít na to, že nic jiného vlastně u zavíráku nepotřebuješ a nebudeš mít objektivní důvod měnit.

Tak přesně tohle se mně stalo s posledním nožíkem. Má všechno co potřebuju, dobře padne do ruky, lahodí oku a nemám důvod vymýšlet nic dalšího. Prostě nožíkově spokojenej parchant.

Mě teď napsali z CRK, že pro mě budou mít novou malou Sebenzu  31, kterou jsem tam kdysi poptal. Dost zvažuji, jestli potvrdit zájem. Mám teď Uncovskyho a ZT, ale asi tomu dám šanci 

před 5 hodinami, Dokusan napsal:

Mě teď napsali z CRK, že pro mě budou mít novou malou Sebenzu  31, kterou jsem tam kdysi poptal. Dost zvažuji, jestli potvrdit zájem. Mám teď Uncovskyho a ZT, ale asi tomu dám šanci 

Kdy jsi ji poptával? Dva týdny zpátky jsem si poptával velkou, tak by mě zajímalo, jak se ta čekací doba reálné pohybuje.

Ruike parádní!

Mě dneska dorazil SOG, konkrétně model Terminus XK.
Min. týden s tim přišel kolega a úplně jsem se do něj (kudly, ne kolegy) zakoukal.
A nutno uznat, že za ty prachy tomu prakticky neni co vytknout.
Navíc takle hladkej chod jsem neměl na kudlách za 2-3x víc.

Je to moje první kudla s axis lockem a asi tomu přijdu na chuť!

cf11ab11523425525f2bc8d88b52f6dd.jpg

521eb3dee9a7f357de59a1dbc3f3f09d.jpg

V 11. 8. 2020 v 22:13, shewcza napsal:

Pánové co říkáte na nože Ruike p801/p108? Přijde mi to super za ty prachy, ale nevím jestli není někde háček? Díky 

Mám, je lehounký, akorát, jediná věc navíc je pro mě otvírací kolík: Úplně zbytečný, špatně přepákovaný, byl bych radši, kdyby tu čepel nehyzdil. Čepel flipuje skvěle, jako celek je ten nožík supr, nic víc není potřeba. Ooops, pozdě 🙂

V 12. 8. 2020 v 7:15, ggrand napsal:

+1

• Bert locked this topic
  • Bert unlocked this topic