Jump to content

Recommended Posts

• Replies 13.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Jestli chceš buzerovat, zobuď svou ženu nebo děti. :DD A teď k věci: Nemám CZ klávesnici.

Ne, vúbec ne. A nemusíš tady quoteovat jako papoušek. :DD

Já ale nikoho nechci vypáckat, jsem v podstatě mírumilovný člověk. Já si nikdy nezačínám...

@shaggy Možná je to mimo mísu (neposlals foto ani typ), ale je to skutečně šroub a ne nýtek?

Jinak podobnou sviňárničku možná znají majitelé espress Jura z pokusů o samodomo rozdělání: plastová krytka s logem jde dolů snadno, ale za ní je "neuchytitelný" šroubek s malou oblou hlavou bez jakéhokoliv vybrání ...který je ve skutečnosti lehce eliptický a bez příslušného cajku (který má jen servis a pro trpělivé se dá objednat i z Číny) nebo vyrobení šlicu dremelkou (má smysl až po záruce) se dovnitř jen tak nedostanete... :censored:

61s+hDSCPpL._AC_SL1200_.jpg

Edited by Radek124

Aha... asi v tom špuntu byla nějaká "západka", kterou při poslední rozborce odnesl čas. Tohle asi bez hardtuningu (začal bych třeba vteřiňákem) nepůjde...

Edited by Radek124
V 22. 8. 2020 v 20:03, Waya03 napsal:

Já na to mám atomovej kufřík jako Sibiř na rolby 🙂
473193f8f4442f1635efc79f68b4a81c.jpg

Já taky tak 🙂

je to kufřík Pelican, do toho jsem si sehnal výplň EVA a pár minut práce s vyřezáním a je hotovo ...

DSC05436.jpg

Před hodinou, obrbobr napsal:

Já taky tak 🙂

je to kufřík Pelican, do toho jsem si sehnal výplň EVA a pár minut práce s vyřezáním a je hotovo ...

DSC05436.jpg

Moc dobrý, jak nože tak pouzdro a provedení! Snad jen by to ještě chtělo pěnu do víka aby nemohly nože při přenosu vypadnout.

V 24. 8. 2020 v 19:19, krtenek napsal:

Zkusim se tu poradit. Hledám subtilnější nůž typově jako Real Steel Metamorph Mk II nebo Boker Plus Urban Trapper. Musí být ale kratší, potřebuju délku čepele cca 7 cm. Dále musí být kompatní (ne tlustá ručka) a cenově do 2 tis. Nevíte o něčem takovým?

Jo a zapomněl sem na deep carry clip.

Pozri Böker Plus Exskelibur II , ocel C440 ,ručka G10 ,málen jednu titanovú príložku (liner poistku ) a titanoví klip, robí sa aj v celotitane ako framelock, ja mám Böker Plus Exskelibur I ,druhá fotka ,som snim sookojný, nekupuj Böker Plus Exskelimor ,to je podobný nôž ,ale inej koncepcie rúčky.

Boeker_Plus_Exskelibur_2-6.jpg

N_____Boker_Exsk_4d0a6a25584b7.jpg

• Bert locked this topic
  • Bert unlocked this topic