Jump to content

Recommended Posts

V 25. 8. 2020 v 10:30, Waya03 napsal:

Moc dobrý, jak nože tak pouzdro a provedení! Snad jen by to ještě chtělo pěnu do víka aby nemohly nože při přenosu vypadnout.

jasně, tahle fotka je hned po té co jsem vyřezal tu výplň.

Plánuju na víko nějak uchytit COA k nožům.

Tu pěnu do víka mám.

• Replies 13.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Jestli chceš buzerovat, zobuď svou ženu nebo děti. :DD A teď k věci: Nemám CZ klávesnici.

Ne, vúbec ne. A nemusíš tady quoteovat jako papoušek. :DD

Já ale nikoho nechci vypáckat, jsem v podstatě mírumilovný člověk. Já si nikdy nezačínám...

před 11 hodinami, Honza.manta napsal:

Já neumím v kompu dát přehlasovaná písmena, ale je to Boker s přehlasovaným o.

Mám krátce Böker Caracal plus - za cca 2.600,-Kč to je fajn robustní nůž (ocel D2, střenky G-10, cca 160 gramů).

Tak dneska přišel zelený prcek 🙂

Tak jsem ho dal k ostatním ,(microtech mám u motorky a pro ten jsem nešel),  aby bylo vidět, jak je prťavý ... Tak moc jsem to ani nečekal, ale je to dobře, ostatní mám spíš macky... Je fakt hrozně lehký. Myslím, že s ním bude fajn.

IMG_20200826_212654.jpg

U solidních značek snad, ale v případě "Böker" za pětikilo by fakt bylo jednodušší zaměřit odpadkáč a obratem koupit něco jiného, protože i čas jsou peníze... :thumbsdown_anim:

PS: před chvílí mi synátor donesl ostatky NERFky, kterou v nepochopitelném záchvatu kreativity rozebral - takže jsem na Číňany a jejich shitové lagrice mimořádně nakrklej :censored:

jj, ide o ten boker. ale sranda je, ze som ho nosil viac ako kershaw... mne to drevo, a zvlast ked som ho nafermentoval a chytilo tmavsi odtien, sedi nejak viacej...

ale asi to skonci tak ako vravis. skusim este daky bauhaus alebo co a uvidim...

Tak jsem si taky jeden po delší době koupil. Hlavně kvůli tomu pocitu svobody, že můžu. Protože to jde normálně koupit a normálně nosit a normálně to přivezla pošťačka. Je nádhernej.

Outback (1).jpg

Outback (2).jpg

Outback (3).jpg

Mně Outback taky občas přijde na mysl, ale zatim jsem to dycky zaplašil. Dobřes udělal, pěkná radost. Jo a tenhle švýcarák mám taky, asi 20 let..?

• Bert locked this topic
  • Bert unlocked this topic