Jump to content

Recommended Posts

Bacha, délkovou toleranci už vloni vypustili - teď už v merkelstánu k diskvalifikaci+flastru stačí že to jde otevřít a zajistit jednou rukou...
Teda pokud s tím nemáváš v dostatečně velkém davu mohamedánů, do jejichž folklóru se sluníšková Polizei preventivně nesere, aby si “za urážku Alláha” od aktivistů nevykoledovala obvinění z “nenávisti”... :axehead:
https://www.bussgeldkatalog.net/waffengesetz/messer/

Hmm, diky za info. Za chvilku vyjizdim do Mnichova, takze pro tu prdel beru slipjoint (opinel zde z fora) a dam si ho do zamykaci kovovx skrinky do kufru. Jestli me zastavi tak budu referovat. :)
  • Replies 13.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Jestli chceš buzerovat, zobuď svou ženu nebo děti. :DD A teď k věci: Nemám CZ klávesnici.

Ne, vúbec ne. A nemusíš tady quoteovat jako papoušek. :DD

Já ale nikoho nechci vypáckat, jsem v podstatě mírumilovný člověk. Já si nikdy nezačínám...

Vím, že spousta lidí nadává na back lock od Spyderca, ale tahle Endura v oceli krásně chodí a zamyká 🙂

IMG_20201007_113406_850.jpg

Hmm, tak kontrola zadna, nuz sem nechal v aute, jdu si takhle Mnichovem a cumim ze na poutku batohu mi visi Para3 kterej jsem "ztratil" par tydnu zpatky. Hmm ... xD Tak ted tu kontrolu uz nechci. :D

V 27. 9. 2020 v 16:37, Irwinek napsal:

No, když tedy i obsah peněženky, tak vězte, že v Secridce se nechá do letadla dostat tohle 😄 

20200927_162343.jpg

Radši bych to nepokoušel. V Barceloně mi kvůli toho málem uletělo letadlo. Měl jsem to několik let v peněžence, aniž bych to použil a zapomněl jsem na to. Během těch zhruba 3 let jsem s tím absolvoval několik letů ročně po Evropě (Španělsko, Německo, Norsko) a nakonec to našli v Barceloně. Čuměl jsem na to jak puk, okamžitě eskorta na výslech, lustrace všech zavazadel a bůhví co ještě zkoumali tu hodinu co mě nechali sedět na výslechovce. Po tu dobu jsem byl dost v nervech, ať mi třeba nedají nějaký zákaz na lítání, nebo vstup na Barcelonské letiště, nedej bože do Španělska, to bych si mohl jít rovnou hledat jinou práci. Pak jsem podepsal papíry a běžel přes celé letiště na letadlo. A to jsem měl velké štěstí, že se mi to nestalo třeba v Číně.... úplně si nedovedu představit, jak jim to vysvětluju, naštěstí si tam beru jinou peněženku...

Edited by Kotlick
před 3 minutami, Radek124 napsal:

@Kotlick V Číně by vojáček pokrčil ramenama a vyhodil tu blbost do odpadkáče - vlastní zkušenost s vlastní manželkou a jejím mrdníkem v "palubním" kabelko-baťůžku B)

Je to tam pokaždý jinak. Stačí, aby v daném městě zasedalo místní UV, nebo byla jakákoliv jiná místně významná akce a je po prdeli, hned je všechno složitější a přísnější. Jindy zas pohodička. Nejhorší to bylo kolem olympiády a nějakých těch ekonomicko-politických fór, je vždycky opruz.... Stačila i poč. myš s AA baterkou v odbaveném zavazadle a hodina v háji. Zase mě pak ale svezli tím elektrickým vozítkem až k letadlu 🙂

Kdyz to nasli mne, tak to taky nebylo extra prijemne. A to byla Madeira.
Radku, jesna vec je, kdyz v manzelcine tasticce najdou nuzky na nehty nebo svycarak s pilnickem a jona vec je, kdyz se zarostly chlap snazi propasovat tuto “skrytou taktickou zbran” pres security...

Spíš to bylo tím že šlo o odlet z nového mezinárodního terminálu pryč z Číny, takže to měli na háku. O jaký nůž šlo je celkem jedno - stačilo mezinárodní plácnutí po čele a ukázat "no jo - blbá ženská!" - a ještě mi solidárně ukázali jak už tam toho harampádí mají plnej pytel. Mimochodem Andy, nevím jestli ses někdy koukal z čeho ty nafukovací roury s křídlama dělají, ale troufám si říct že na rozdíl od výše uvedené plastové srágory (s ani ne milimetr tlustým plátkem, což je u mě obdoba zalamovacího řezáku na koberce) by ten její památeční ruskej rozkládací příbor (který by při troše trpělivosti a nelidské dávce sebevražedných sklonů šel použít asi i jako páčidlo) dokázal prořezat plasto-hliníkovou šlupku 767 jako nic... :speak_cool:

Edited by Radek124

Občas se dostanu k testování nějakých bezp. systémů , tak si hrajem a občas holt překvapíme  🙂 no, ale od toho ty testy přeci jsou,ne?

kamaráta som pred pár rokmi namotal nevinne a predal som mu  BUCK Vantage a jeden Kershaw... včera mi poslal svoju novú vitrínu 🙂 bláááááááááázon :jawdrop:

received_658404068197636.jpeg

• Bert locked this topic
  • Bert unlocked this topic