Jump to content

Recommended Posts

• Replies 13.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Jestli chceš buzerovat, zobuď svou ženu nebo děti. :DD A teď k věci: Nemám CZ klávesnici.

Ne, vúbec ne. A nemusíš tady quoteovat jako papoušek. :DD

Já ale nikoho nechci vypáckat, jsem v podstatě mírumilovný člověk. Já si nikdy nezačínám...

Nemám, už se dlouho přemlouvám, že jí nepotřebuju. Na běžnou práci mám fiskarku a upřímně, mi to stačí. Ale hrozně se mi líbí. A recenze je vynášejí do nebes, mělo by to být top toho, co si můžeš pořídit. Asi časem podlehnu :)

Ta umelohmotna rukovat fiskarsky vydrzi sice hodne, ale nakoniec sa znici, no a vymenit sa uz potom neda na rozdiel od tej drevenej. Takze kto s tym fakt robi, tak moze to drevo ocenit. Kto to ale ma skor na lezanie v kolni, tak radsej fiskarsku, bo to drevo zas dokaze pracovat so zmenami vlhkosti, plesniet, hnit apod.

Tak nevim, jen jedinkrat sem zazil u znameho, ze prasklo topurko od Fiskarsu. Byl dost mraz. A i tak sekyru vymenili v zaruce. Ja mam Fiskarsy 3 velikosti. Z toho dve vice nez 10 let a odstipaly kazda desitky kubiku dreva. 

Jinak Fiskars dava bezne zaruku 10 let na vyrobni vady a pokud sekyru zaregistrujes, tak 25 let. 

Samozrejme, pokud je nekdo nemehlo a kazdym druhym sekem trefi topurko v miste napojeni - tedy sekne za spalek, tak mu do ruky nepatri zadna sekera, ale hrabe a at jde hrabat listi ;-).

Ciste funkcne je Fiskarka skvela, nedam na ni dopustit. A obavam se, ze to hickorovy topurko na hultaforsku bude stat jak cela fiskarka :). Ale je krasna. Cas taky ukazuji casia za litr. A docela presne. Ale stejne nosime hodinky za uplne jiny castky. Ale zatim bojuju :).

Jinak teda, ja ji doporucoval hlavne Strasovi, na jeho povzdech, ze do westernovy sady mu chybi sekerka. Tam by fiskarka na rozdil od hultaforsky fakt nezapadla :)

Ja westernu nerozumim, z podobnych nastroju te doby znam akorat tomahavk ;-). Beztak kovbojove sekyry pouzivali, ale jak vypadala, to si neumim predstavit. 

A uz ted je mi Strasi lito, jak bude tahat cely ten arzenal a ted k tomu bowiak a jeste sekeru :-D.

před 8 hodinami, Xenomorfus napsal:

A uz ted je mi Strasi lito, jak bude tahat cely ten arzenal a ted k tomu bowiak a jeste sekeru :-D.

Ono není tak zle, karabina se tahá jen jedna...no ale fakt je, že by to měl nosit  hlavně  ten  kůň.. pořád se k tomu v myšlenkách vracím...kdybych říkal že je to pes, směl bych na procházky i po zavíračce...

Edited by straspol
No tak jsem vynechal slovo, no...

tak zas raz stipka romantiky v podani partnerskeho paru Longines 1945 a Gerber Jukebox :)

LonginesJukebox.jpg

Tak mi dnes přišla a jako 1,4l mi přijde docela velká... Udělat si teplý nápoj, když něco dělám okolo baráku, asi dobré, ale někam se s tím tahat .... Mno.

Asi budu potřebovat ještě nějakou menší.... 

PXL_20201110_163136845.jpg

Edited by mAra_
  • Bert locked this topic
  • Bert unlocked this topic