Jump to content

Recommended Posts

• Replies 13.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Jestli chceš buzerovat, zobuď svou ženu nebo děti. :DD A teď k věci: Nemám CZ klávesnici.

Ne, vúbec ne. A nemusíš tady quoteovat jako papoušek. :DD

Já ale nikoho nechci vypáckat, jsem v podstatě mírumilovný člověk. Já si nikdy nezačínám...

před 11 minutami, bohus76 napsal:

Nezkousnul bych ty pouťové rukojeti, takže jde to mimo mě,ale ten spodní se mi líbí tvarem a velikostí čepele.Má nějaké označení?

Pro konzervativce je dělají i černé 🙂 Ten na zeleninu je s 8 cm hladkou čepelí označení 6.7606.L118 Dělají v 8 cm i se zoubkovaným ostřím, ale ten jsem nebral.

https://www.victorinox.com/global/en/Products/Cutlery/Paring-Knives/Swiss-Classic-Paring-Knife/p/6.7603

Tloušťka čepele u ručky je u Victorinoxu 1,2mm, prostřední dva nějaké KDS 1,3mm a krajní Mikov 1,5mm.

Subjektivně je Vinox nejostřejší, ale zatím toho moc nenakrájel, a nejpružnější. A taky vzhledem k ostatním nejlehčí. Ručka je taková subtilnější, spíše pro drobnější ruku. Domů jsem koupil 4, tak uvidíme časem jak si povedou po válení ve dřezu s nádobím a mytí v myčce.

Noze1.jpeg

Noze2.jpeg

před 46 minutami, igor261069 napsal:

Chtěl bych si pořídit zavírací nůž, tak kolem 1 tis, Kč. Poradíte mi něco, nebo je to za tyto peníze jedno co vezmu? Docela se mi líbí Magnum forest ranger.

bych si za ty penize vzal RAT-1

https://www.mujnuz.cz/noze/zaviraci-noze/ontario-rat-1.html?listtype=search&searchparam=RAT-1

Tvl to jsou veletoče. ZT jo x ne x jo (pokaždý jinej model), pak ten Emerson, pak zas doporučení, že Emersona jo, ale jedině od ZT, včera jsem byl přesvědčenej, že dnes objednám Benchmade a najednou mi napíše Mydlinka, že na Knife je ZT tak akorát pro mě. Takže se kruh uzavřel a už je na cestě. Jestli to bude jako doposud, tak je to dvou dnů v nabídce.

No, s hodinkama mě usadily GS, jsem celkem zvědav, kdo to zvládne s nožema.

před 5 minutami, warann napsal:

Ale zase jsem se z mlčícího člena na Knife stal členem nemlčícím. Takže po 10 letech první příspěvek. Jen to heslo jsem nějak nemohl trefit 😉 

A to jeste nevis, ze az ten inzerat smaze, tak zmizi i ten Tvuj jediny prispevek :) :) :)

Byl ve hře, ale mně se tenhle líbí víc, hlavně ten oboustrannej karbon, než ty kombinovaný střenky. A moc velkej dle mýho není, akorát robustní. A taky ten Elmax. No, a na co se hodí se uvidí, prostě mezi ostaní kudly zapadne nebo ne. 

• Bert locked this topic
  • Bert unlocked this topic