Jump to content

Recommended Posts

• Replies 13.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Jestli chceš buzerovat, zobuď svou ženu nebo děti. :DD A teď k věci: Nemám CZ klávesnici.

Ne, vúbec ne. A nemusíš tady quoteovat jako papoušek. :DD

Já ale nikoho nechci vypáckat, jsem v podstatě mírumilovný člověk. Já si nikdy nezačínám...

Dneska mi přišel Barešáček s pilkou.P.Bareš si dal záležet a Kudlička ma minimální vůle což je paráda.Netřeba nic k němu psát parádní old-school kudlička do kapsy,ostrá a pěkně vyrobená.V porovnání s masivním Vinox Herkules..

B9363C0C-0FAA-4218-BE4D-79F4542305C4.jpeg

08AC5640-1F5C-4CB3-B5A4-3C67A6D1977B.jpeg

před 14 minutami, warann napsal:

Tak nakonec je velikostne akorat. Zavrenej prakticky stejnej jako Sage, za to cepel je vyrazne delsi. Kazdopadne fajn edc kudla, lehka a prijemne utla. 

7A3AED29-2690-4A5A-B8A9-034D51BABCC4.jpeg

5586052D-F0E7-46F6-A2B2-5E42BE308D5C.jpeg

58CCC285-2ACA-424B-A71B-36E170E08D37.jpeg

Za kolik půjde za ty dva měsíce? :)

Ale máš to hezký ;)

před 37 minutami, juk napsal:

ano p.Bareš nůž krásnej ale já mám velkou tapu a nechám si asi jen Vinox Hercules a Leatherman Surge..Hercules je celkem macek padne mi dobře a brzy mu dopřeji titanové střenky..

imageresize.jpeg

Před hodinou, dawe009 napsal:

Za kolik půjde za ty dva měsíce? :)

Ale máš to hezký ;)

Diky. No, to samozrejme netusim, mozny je vsechno. Jedina kudla, ktera mi svy misto jisty na puvodni fotce nebyla. Jak jsem tady uz opakovane psal - velkej Ka Bar, uz nesehnatelnej. Pro porovani se small verzi, ktera je furt v prodeji (synova kudlicka). 

CD351876-3CFA-4F46-8016-D9A8EC0B928B.jpeg

To říkám furt a za ty prachy ... Já ho tenkrát sehnal z druhý ruky na knife, ale to se ještě dělal. No, ono to možná taky nějakej rok už bude...no asi tak 8 - 10 let tvl.

Každopádně když sjíždím inzerci a vidím Ka Bar, tak dycky zbystřím, ale samozřejmě marně (je to něco jinýho), jen jednou mi jeden těsně unikl.

Edit: jsem si s ním ještě chvíli hrál a ten zvuk když zapadne pojistka - Radek by použil smajílka "cool".

Edited by warann

Dozier 4071 byl bez debat solidní kus železa, i když griptíka už bych dnes za něj asi neměnil (svůj soukromý názor a ruku samozřejmě nikomu nenutím)  :speak_cool: 

PS: u toho cecilova parůžka výše mi nějak nesedí to "napůl sheep-foot" zakončení čepelky, jak kdyby to bylo ze zlomenýho/zakrácenýho Bundeswehra - ale i tak je to pozitivní posun proti jarním úletům :rolleyes:

Edited by Radek124
před 13 hodinami, cecil napsal:

ano p.Bareš nůž krásnej ale já mám velkou tapu a nechám si asi jen Vinox Hercules a Leatherman Surge..Hercules je celkem macek padne mi dobře a brzy mu dopřeji titanové střenky..

imageresize.jpeg

Střenky budou asi od Mydlinky, že? Taky na něj něco chystám, jen o tom ještě neví 🙂

Natrefil jsem na slipjointy od jednoho chlapíka z Jižní Afriky, jménem Tinus Stone. Moc se mi líbí ten tvar čelepe, tomuhle říká "malý sekáček" a střenky jsou ze žirafí kosti.

https://africancustomknives.com/products/tinus-stone-mini-cleaver-slipjoint-giraffe-bone-w-black-liners?_pos=12&_sid=9eb854c86&_ss=r&variant=37588346470574

image_dccff92f-3675-4f40-8fab-d94820973b

Edited by Waya03
  • Bert locked this topic
  • Bert unlocked this topic