Jump to content

Recommended Posts

před 2 hodinami, cecil napsal:

nutně potřebuji broken skull a zajímá mně ještě SR1 tanto ale ten Broken skull je super!!!

Ten tanto neni špatnej, ale spíš bych šel do Finn Wolfa, ten výbrus finskýho nože je pecka a jeden je zrovna v inzerci ;)

• Replies 13.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Jestli chceš buzerovat, zobuď svou ženu nebo děti. :DD A teď k věci: Nemám CZ klávesnici.

Ne, vúbec ne. A nemusíš tady quoteovat jako papoušek. :DD

Já ale nikoho nechci vypáckat, jsem v podstatě mírumilovný člověk. Já si nikdy nezačínám...

jj vím o něm,je super ale chci něco ultratenkého a S30vn no..ten Broken skull je podobně jako 4071 Ka-bar,velmi plochý a skladný do kapsy.Přitom velice robustní a pevý nůž.Broken skull je dost zajímavej a trochu přehlíženej nůž od CS..

Tak nekdy je kudla malo, tak je treba mit k dispozici prirucni bombu, samozrejme od Vojty. A k tomu jeste nova hracka od Fenixu. Sviti teda paradne. Takze doufam, ze vsichni uz mate ty termosky nebo co se to naposled resilo a muzeme zas chvili blbnout s baterkama. 

A2120E42-7D5E-433E-9ABA-0CB6D80F05A1.jpeg

16E2D9C7-C959-42DB-AC55-F373F73EC5F6.jpeg

před 23 minutami, mAra_ napsal:

Odkud to berete ?

😄

edit : alzu prosím ne.

Máro, bohužel jo, mají jí prostě nejlevněji, takže jsem se překonal a bral ji tam.

Jinak mě těší, že nás všechny spojuje velmi silná vůle a odolnost vůči kdejaký blbosti, co se kde objeví.

Moje vůle je slabá. Ale v Alze ne. Tohle bych si neodpustil 🙂

Edit: našel jsem nějaký e-shop, kde ji maj o stopade dražší... Tak jsem ji vzal 😄 Pche a pak prej slabá vůle... S hajzlama kšefty nedělám..

Edit2: už si tady toho všiml @dawe009 ?

Edited by mAra_
před 11 minutami, mAra_ napsal:

Moje vůle je slabá. Ale v Alze ne. Tohle bych si neodpustil 🙂

Edit: našel jsem nějaký e-shop, kde ji maj o stopade dražší... Tak jsem ji vzal 😄 Pche a pak prej slabá vůle... S hajzlama kšefty nedělám..

Edit2: už si tady toho všiml @dawe009 ?

Tak za co dneska utrácíme chlapci? :)

Su klidný, tři baterky jsem kupoval už vloni při minulé svítilnové vlně, do toho už znova nejdu 😂 Jenom si to jako v klidu prohlídnu jo..

před 41 minutami, dawe009 napsal:

Tak za co dneska utrácíme chlapci? :)

Su klidný, tři baterky jsem kupoval už vloni při minulé svítilnové vlně, do toho už znova nejdu 😂 Jenom si to jako v klidu prohlídnu jo..

Safra jsme až druhá vlna...

• Bert locked this topic
  • Bert unlocked this topic