Jump to content

Recommended Posts

• Replies 13.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Jestli chceš buzerovat, zobuď svou ženu nebo děti. :DD A teď k věci: Nemám CZ klávesnici.

Ne, vúbec ne. A nemusíš tady quoteovat jako papoušek. :DD

Já ale nikoho nechci vypáckat, jsem v podstatě mírumilovný člověk. Já si nikdy nezačínám...

Chvála patří členovi Traveller, který na něj poukázal. Pak se pochlub, ať už vybereš cokoli, vždycky tu rádi vidíme rozuzlení výběru!

Dobře.Děkuji i členovi Traveller.Tento nůž bude dobrá volba.Psala jsem pánovi a uvidíme,jestli je schopen udělat rytinu medvěda a na druhou stranu vlka.Jinak bych to viděla na Jelena,či Daňka.

Odpovím sem, snad to nebude vadit. Psát jednotlivě každému koho se to týká je trochu časově náročnější.

Takže....dnes dorazilo poslední objednané brusivo (výseky, pásy) zde mám vše. Jsou objednané šroubky a kalené kolíky (zatím bez odezvy). Pilové pásy jsou na cestě (hurá) dorazilo první dřevo (ironwood) druhá zásilka snad v brzké době bude též na cestě (zatím nepotvrzeno). První kusy ironwood dřeva nařezaný a zbroušený na čistou míru. U pár střenek bude muset být nerez vložka pod šroubem čepu (jde o to, že u kolmých let (myšleno kolmo proti šroubu) by mohlo, neříkám že se tak stane, ale je riziko, že hlavička zápustného šroubu, by mohla střenku rozštípnout. Tomu se předchází onou vložkou, viz foto. U dřeva kde jsou léta položená na šikmo, tato součástka odpadá. Byl bych rád, kdyby jste se nehádali kdo jakou variantu bude mít 🙂. (kdyby se dalo dřevo vybírat in natura třeba na výstavě, neřešil bych půl den na soustruhu s podložkama 🙂 . Kalírna najíždí 11 na běžný provoz. Pokud vše půjde jak má, měl bych do pátku mít doma poslední várku. Po její dokončení a odeslání nožíků budu řešit materiál (RWL + Ak5Mo) na zde poptané nože. Nechci to řešit teď, je to celkem složitá logistika a rádo se to plete. Ufff, snad vše. Mat

IMG_9331.JPG

před 9 minutami, Harwey napsal:

Maro hezky, dobre rychlo to doslo. Reze dobre? 

Já jsem ještě v práci: -) 

Žena zatím poslala fotky... Vyzkouším zítra.

Před hodinou, mAra_ napsal:

Já jsem ještě v práci: -) 

Žena zatím poslala fotky... Vyzkouším zítra.

Rovno objednavaj dalsi, s dorucenim do prace :lol2:

Kdepak, jen to vytáhla z krabičky a vyfotila 🙂 a s tím prvním zvládla pracovat taky dlouho... Jinak už jsem doma a zkusmo jsem krájel cibuli 🙂 Zpracování je fajn a řeže moc příjemně. Snad vydrží stejně co ten před ním ...

@mAra_ krásnej je! hele to fakt posílaj z Japan a celníci nic? Jak si to dokázal? Pokud je to u nich pravidlo, možná bych taky přikůpil..

před 19 minutami, dawe009 napsal:

@mAra_ krásnej je! hele to fakt posílaj z Japan a celníci nic? Jak si to dokázal? Pokud je to u nich pravidlo, možná bych taky přikůpil..

Jako taky jsem čuměl. Šlo to že Seki City. V pondělí poslali. Doprava 10 doláčů, dneska dodáno. Jestli je to jejich standard nevím, objednával jsem tam poprvé...

Jinak moje kuchyňská výbava 🙂

PXL_20210108_195535275.jpg

@dawe009 česko a japonsko by měly bejt ve volný obchodní zóně, takže se clo ani dph neplatí, si myslím teda...