Jump to content

Recommended Posts

Aha..to pak dává smysl. Jen nevím, co je to “prohlášení k obchodní faktuře”. To tam k tomu přidá šikmej a jde to free jo? No..asi to zkusím, co to udělá. 
Měl jsem narozeniny a nic jsem si nekoupil, to by se mělo napravit. 

Edited by dawe009
  • Replies 13.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Jestli chceš buzerovat, zobuď svou ženu nebo děti. :DD A teď k věci: Nemám CZ klávesnici.

Ne, vúbec ne. A nemusíš tady quoteovat jako papoušek. :DD

Já ale nikoho nechci vypáckat, jsem v podstatě mírumilovný člověk. Já si nikdy nezačínám...

Mám z toho pocit, že se to netýká prodeje zboží koncovemu zakaznikovi/spotřebiteli. Možná se pletu, ale spíš ne 

Dawe009: bral sem z tama jednotlivě loni dvě Mcusty, jedna ~ 5000,- Kč, dodání cca týden

Bylo tam u obou takový lejstro, hodnota 10 babek a že to je kuchyňský nůž...

Doporučuju.

post-13209-0-25124300-1581346487.jpg

post-13209-0-42155600-1582098201.jpg

Edited by Lion

Tak objednáno a jsem zvědavej.. 👍

Platba Apple Pay, easy, zatím to vypadá fajn. 

Edited by dawe009

U těch McCust třeba na celnici opravdu uvěřili, že se těma ďůlkama jde jenom o bezcennej otlučenej kuchyňskej křáp ze sekáče - tož to tady moc nerozmazávejme, myslím že minimálně jeden financ už sem pravidelně chodí :cheers:

Podla mojich skusenosti to na hodinky neplati. A triky s darom, malou cenou, nahradnymi dielmi apod colnikov len zbytocne rozdrazdia a oni ti tam daju podozrenie na fejk a budes ich musiet presviedcat co to presne je kde sa to vzalo a kolko to presne stalo, apod... skusenost viacnasobna s hodinkami z ebay do 500 usd.

@walter10

to jsi hvězda, žes ho poznal :). V průběhu dnešku budu dávat na vlákno čínských nožů na knife nějaké fotky a řeči. Ve zkratce - už po vyjmutí z krabice byl přímo použitelný, hladký chod, bez náznaku jakékoliv vůle a velmi dobře továrně naproušený, i když fazeta nebyla úplně souměrná. Příjemně mě překvapilo precizní zpracování, backlock se lehce odjišťuje, při otevření cvakne a čepel se sama jemně zaklapne cca 3 cm od střenky. Příjemně a jistě se drží i při tlouštce střenek cca 8,7 mm. Čepel D2 s 61 HRC. Ten můj už není v původním stavu, nemám rád ty různé sajrajty na čepelích a tady byl obzvlášť odolný. Takže můj kamarád čepel očistil a vyleštil do zrcadla a při té příležitosti vyměnil origo extra mrňavé podložky na větší teflonové. Střenky by měly být titaniové, ale neuvádí se kvalita, na omak něco mezi peelingovou sebenzou a klouzavým code4. V této velikosti moc obouručních nožů není, kdyby mi nevadila čepel, nemusel bych na něj sáhnout. Celkový dojem - velmi dobrý velký a bytelný pracovní/EDC nůž, navíc za směšnou cenu :).

WA c.JPG

Edited by chloupek
před 36 minutami, chloupek napsal:

@walter10

to jsi hvězda, žes ho poznal :). V průběhu dnešku budu dávat na vlákno čínských nožů na knife nějaké fotky a řeči. Ve zkratce - už po vyjmutí z krabice byl přímo použitelný, hladký chod, bez náznaku jakékoliv vůle a velmi dobře továrně naproušený, i když fazeta nebyla úplně souměrná. Příjemně mě překvapilo precizní zpracování, backlock se lehce odjišťuje, při otevření cvakne a čepel se sama jemně zaklapne cca 3 cm od střenky. Příjemně a jistě se drží i při tlouštce střenek cca 8,7 mm. Čepel D2 s 61 HRC. Ten můj už není v původním stavu, nemám rád ty různé sajrajty na čepelích a tady byl obzvlášť odolný. Takže můj kamarád čepel očistil a vyleštil do zrcadla a při té příležitosti vyměnil origo extra mrňavé podložky na větší teflonové. Střenky by měly být titaniové, ale neuvádí se kvalita, na omak něco mezi peelingovou sebenzou a klouzavým code4. V této velikosti moc obouručních nožů není, kdyby mi nevadila čepel, nemusel bych na něj sáhnout. Celkový dojem - velmi dobrý velký a bytelný pracovní/EDC nůž, navíc za směšnou cenu :).

WA c.JPG

Vypadá dost dobře,ta čepel byla broušená ? /v originále/. Abych se pravdu přiznal mám raději stopy nástroje /brus/ na čepeli ,ty lesklé, jak psovy kulky u mě nějak nebodují 🙂 

Ono z toho obrázku / nenazývám to záměrně fotka/ je poznat úplné prd /s prominutím/. Ale jinak se mi ten nůž líbí dost.