Jump to content

Nože

Jeremy
 Share

Recommended Posts

Sardinie? Pattada? Mám taky.
7453DB1C-50DB-4CDB-8AFC-130887F8FBF9.thumb.jpeg.3d060d70a3753dd52540cd04e5fc3e87.jpeg

Ano jiste, bylo to lehky, ja vim. Byl jsem si pro nej pred 11 lety v Pattade. Uz jen to byl zazitek, ujal se me tam nejaky mistni kapo, protahl me nekolika kovarnami a jeden nuz jsem si odvezl. Je jich na Sardinii mraky, ale ty poradny jsou jen na zakazku. Tenhle ale Stefanovi zbyl ze si ho nekdo nevyzvedl, tak byl muj.

před 11 hodinami, pavel58 napsal:

Super. Nůž s příběhem.

Díky. Ten Tvůj se světlou střenkou je moc hezkej. Ty světlý jsou myslím z rohu berana a ty tmavý z buvola.

Kolegové umíte poradit nějakej pěknej nožík na krk? Mám 4 a prohlédl jsem toho fakt už dost. Chci něco, co pěkně drží v pouzdře a nevypadává, něco spíš lehčího a nenápadnějšího. Nechci nic nad 100g. Alespoň trochu slušnou ocel, nemusí být nic super. Cenově tak do trojky. Super ergonomie samozřejmostí 😀 Předem díky i když se obávám, že nic nenajdem.

před 7 hodinami, Frantik napsal:

Díky Frantíku. Vypadají pěkně a mají i zapínací systém, což je super. Cena také. Jedinou nevýhodou je, že je to v pouzdře moc silný a pod trikem to bude dělat bouli. Ještě to omrknu na videích.

Tam se to pak mlátí s požadavkem super ergonomie...

Buď bude plochá ručka a nebude to vidět pod trikem anebo naopak. Jedině něco s velkou plochou ručkou a to by mohlo být trochu lepší do ruky.

Edited by filltos

Mrkni na instagram (nebo Etsy) na Amsler. Dela skvely nozoskalpely a ruzny edc udelatka. Z US teda, ale posle to i sem. Par lidi na knife.cz nebo edc fb skupine to ma a peji samou chvalu. Pokud bys objednaval neco, tak bych se klidne pridal :)

0ef47781d6cb7da1f5fdab44d3b5c648.jpg

dd02736d691478b868aed0cd2de752bb.jpg