Přejít na obsah

"Profi" predajcovia na chronomagu


Návštěvník vatera.oraportal

Doporučené příspěvky

Na tom madarském webu je samej fejk, šílený.

 

enslow: Co se týká prodejů na chronomagu, všechno v pohodě není a spálit se můžeš, viz případy Gerharda, jacoba a dalších. Takový člen, který nepošle peníze nebo zboží by měl dostat trvalý ban.

 

bez debat a včetně IP adresy. Třeba by to pomohlo i případech a la T.O.M.P. xxx

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 59
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Zdravim. S novym forem prijdou zmeny i v bazarove a profi sekci. Dejte tomu jeste chvili casu.

 

V prve rade se zmeni pravidlo ohledne publikovani inzeratu. Prejdou z fora do samostatne Bazar sekce. Nebudou uz jen pro members 50, ale za drobny poplatek i pro ostatni (fakt je, ze delba na profi sekci nemela jiny nez technicko ucetni duvod). Zakaz fake pretrva.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Netusim co vidia moderatori. Faktom je ze ked ma organizacia proxy server tak vsetky pc chodia do internetu pod jednou ip adresou (proxy servera). Na druhej strane su nastroje ktore dokazu z paketov vyhrabat id pc klienta aj ked je za proxy. Netusim ci modi vidia v tychto pripadoch ip proxy alebo ip pc, ake nastroje maju k dispozicii.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mne osobne sa sekcia bazar vobec nebude pacit...uplne to vymaze tzv genlemansky pristup a tak som to tu bral aj ja...malokedy som tu nieco predaval skor kupoval ale vzdy islo o genlemanske dohody a rozhodne som nieco robil len s overenymi..prosim Vas nekazte toto forum nejakym bazarom kde uz bude moct predavat fakt kadekto..Ludi tu som vzdy povazoval za velmi solventnych a serioznych a zelam si aby to tak aj ostalo..prsote aby sem chodila ta vyssia vrstva..a to nemyslim majetkove pomery..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mne osobne sa sekcia bazar vobec nebude pacit...uplne to vymaze tzv genlemansky pristup a tak som to tu bral aj ja...malokedy som tu nieco predaval skor kupoval ale vzdy islo o genlemanske dohody a rozhodne som nieco robil len s overenymi..prosim Vas nekazte toto forum nejakym bazarom kde uz bude moct predavat fakt kadekto..Ludi tu som vzdy povazoval za velmi solventnych a serioznych a zelam si aby to tak aj ostalo..prsote aby sem chodila ta vyssia vrstva..a to nemyslim majetkove pomery..

Tak to snad řeší to, že vidíte, od koho kupujete či prodáváte... A pochybuju, že pro huraprodejce to nahradí aukro.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdielanie netu neznamená, že sedíš za jedným PC..Väčšinou na OÚ ale aj ostatných štátnych úradoch sa zdielá internetové pripojenie..

 

Co je sdilene pripojeni vim, ale diky za vysvetleni.

 

Uz jsi mi to vysvetlil... tvuj kolega dlouho cte Chronomag a je spatny z nasich prodejcu. Tak se zaregistruje aby mohl napsat ve 14:10 svuj prvni post s "nabonzovanim" jineho clena. A ty ve 14:12 nahodou take reagujes do stejneho vlakna.... netreba asi vic co dodat, rozpitvavat.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mne osobne sa sekcia bazar vobec nebude pacit...uplne to vymaze tzv genlemansky pristup a tak som to tu bral aj ja...malokedy som tu nieco predaval skor kupoval ale vzdy islo o genlemanske dohody a rozhodne som nieco robil len s overenymi..prosim Vas nekazte toto forum nejakym bazarom kde uz bude moct predavat fakt kadekto..Ludi tu som vzdy povazoval za velmi solventnych a serioznych a zelam si aby to tak aj ostalo..prsote aby sem chodila ta vyssia vrstva..a to nemyslim majetkove pomery..

A nešlo by nechat prodejní sekci na hodinky tak jak je a zbytek dát jako bazar?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A nešlo by nechat prodejní sekci na hodinky tak jak je a zbytek dát jako bazar?

 

 

Jsem asi natvrdlej, ale jaký je rozdíl mezi prodejem jetých hodinek a bazarem?

 

Chápu to správne, že vznikne např. adresa bazar.chronomag.cz, a tam bude moct chodit kazdy i bez registrace do fora?

 

 

mne se treba moc libi model r-l-x.de, kde peknym zpusobem oddelili salescorner a forum. V sales corner jsou sekce hodinky a prislusenstvi s rozdilnym poplatkem za inzerat. Prodavaji jak clenove tak prekupnici a vse funguje v pohode. Model je to uspesny a funkcni, podle mne je celkem normalni za sluzby platit.

 

To jsme se asi špatně pochopili. Samozřejmě, že sekce bazar by byla pouze členská vetešárna. Jen nákup/prodej/výměna hodinek by zůstala jako samostatná sekce hodinkového fóra(jsme fórum o hodinkách, tak si myslím, že i tohle je součást komunikace o hodinkách) a na ostatní vetešárnu by vznikla odděleně sekce bazar a pak taky skončí dohady o tom, jaká veteš/neveteš se tu prodává na hodinkovém fóru - prostě se nastaví nová pravidla pro sekci bazar a bude doufám klid.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jsme se asi špatně pochopili. Samozřejmě, že sekce bazar by byla pouze členská vetešárna. Jen nákup/prodej/výměna hodinek by zůstala jako samostatná sekce hodinkového fóra(jsme fórum o hodinkách, tak si myslím, že i tohle je součást komunikace o hodinkách) a na ostatní vetešárnu by vznikla odděleně sekce bazar a pak taky skončí dohady o tom, jaká veteš/neveteš se tu prodává na hodinkovém fóru - prostě se nastaví nová pravidla pro sekci bazar a bude doufám klid.

Já jsem to tak pochopil :-) a souhlasím. Tohle by bylo nejlepsi řešení, skončily by dohady co se muže a co nemůže prodávat v bazaru a pro hodinky by byly nastaveny jasna pravidla a přístup pro členy ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Proč nezavést pravidlo, jako pro každé normální zboží a to kupní smlouvu. Vzor zde přiložit. Pak se dá reklamovat a když se chce někdo schovávat, dá se popohnat výše, než jen zde nějakým bezvýznamným banánem, když je možné zde mít více nicků. Jsem ze staré školy, nechápu jednání některých lidí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím,jestli se mi úplně líbí zpoplatnění inzerátů,i když nevím,na co a jak to bude fungovat.Ale chápu,že chcete nějaké kačky na chod fóra,což samozřejmě něco stojí.Nebylo by lepší,dát nějaký členský roční poplatek,jako je tomu třeba v golfu,tenisu atd.?Díky tomu si myslím,že by se omezil příchod hňupů,provokátérů atd. 

Členský příspěvek i proto,že některé členy by poplatek za prodávání věcí odradil a nabízel na bazoši a podobných a my bysme tak přišli o lehkou přidanou hodnotu v rámci důvěry členů fóra,ikdyž už není asi taková,jak bývala.Navíc členský příspěvek by to tady od takových lidí trošku pročistil.

Druhá strana mince možná je,jak při tolika členech vybírat každý rok poplatky.To nejsem schopen říct.

Možná se vám to bude zdát jako hovadina,ale jak jsem psal,nemám s tím problém jinde,neměl bych ani tady.Z mého pohledu je rozhodně lepšením řešením členský poplatek,než vybírání kaček za inzerát.

Ale třeba je to hloupost,ale momentálně se mi to zdá jako zajímavé.Ale rád přijmu protiargumenty a uznám,že je to hovadina.

Ještě malý edit:Navíc by to byl asi recept,jak trochu přerušit dvojí identity,protože dávat peníze jen proto,že si chci jednou plivnout už někoho určitě odradí.

Akorát teda nevím,jestli je to celé technicky možné.

Upraveno uživatelem Marfael
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Objavil som toto vlákno až teraz, preto môžem reagovať hneď na viacero vecí a nápadov.

- Tá dvojitá identita je jasná, dôkazom je, že autor  /zdielaný kolega/ sa o dianie vo svojom vlákne vôbec nezaujíma. Ak je na dovolenke, tak sa mýlim.

- Predaj so ziskom ? Však to by chcel každý, aby mal na ešte krajšie hodinky. Nemá význam to komentovať, je tu ix prípadov.

- Zaviesť nejaký bazár? Na jednom inom fóre sa jedna poradňa rozdelila na profi a amatérsku časť, vcelku nič sa nezmenilo, iba pribudli diskusie, čo kam patrí.

Skôr by som ten predaj skvalitnil rozdelením na hodinky a na príslušenstvo. Zakázal by som topovať bez pridania nových informácií, prípadne fotiek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...