Přejít na obsah

Sedlin

Doporučené příspěvky

Dají se tyhle Bulovy zařadit k pilotkám? Já osobně je tak vidím. Mimochodem asi jsem natrefil na nejméně přesný kus na světě, protože metu 10 vteřin nedají za rok, ale klidně za 2 měsíce 🙂

gUG0cFN.jpg

No a pak B-Uhry jak se sluší a patří. Laco Rostock a jejich neskutečně silný svit.

6AP9l5e.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, Karussell napsal:

@bandicoot no tak to mas recht, za to se dnes ani tady sehnat nedaj, ale nedavno tady myslim byly jedny z prvnich 5004 kolem 140, ne? Na druhou stranu narozdil od rlx ted nestojej 2x tolik...

Ano byly tu za ca 140. Ty jsem prokaučoval... No ale, pouzdro nebylo v nejlepším stavu a zřejmě by potřebovaly servis.

Momentálně jsou na fóru jedny za ca 160 na prodej. BP se běžně za takové peníze ve světě nedají pořídit....

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když se člověk koukne, co se děje s cenovkami Rolexů a Omeg, tak mi přijde IWC u svých vyšších modelů jako výborná koupě. Lidé je opomíjejí, takže z druhé ruky může mít člověk super hodinky za rozumný peníz. Ale deset lidí, deset chutí. A to je dobře 🙂

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Výběr z mých pilotek. První Fortisy, B-42 Flieger Professional Chronograph už bohužel nemám a poslední, letecké Garmin D2 Charlie opravdu používám při létání. Lemanie jsou po tátovi pilotovi.

Možná jen blbě hledám, ale trochu překvapilo, že tady není leteckým hodinkám věnována samostatná sekce, jen toto vlákno. Hodinky byly vždy úzce spojeny s letectvím, dělalo a dělá je spousta výrobců, mnozí jsou s letectvím opravdu spojeni. Tady se sice můžeme pochlubit s hodinkami, které máme, ale není tu moc prostor se jim, jejich historii a příběhům věnovat víc. Něco se najde v sekci vojenských hodinek, něco v sekcích věnovaných jednotlivým značkám (Breitling, IWC, Longines, Laco…), ale musí se hledat a spousta věcí tu není vůbec. Za mne trochu škoda, co myslíte vy?

Flieger_Chrono~01.jpg

Aviator 3.jpg

Steinhart2.jpg

IMG_20201028_114950~01.jpg

CHR3.jpg

IMG_20201113_100552~01.jpg

135283757_1597226077128408_1499406383997007148_n.jpg

DSC02297.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pilotky IWC mi nedají v poslední době spát. Je jich víc, s chonografem i bez, ale snad proto, že nemám žádné úplně jednoduché pilotky (ani žádné jiné IWC hodinky) a mám rád prastarou "radioaktivní" barvu indexů, nemohu spustit oči z těchhle Mark VIII Heritage..

1_6b1aa511-2603-463d-9bc2-3c251fad1430.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 hodinami, Ivan Lelák napsal:

Pilotky IWC mi nedají v poslední době spát. Je jich víc, s chonografem i bez, ale snad proto, že nemám žádné úplně jednoduché pilotky (ani žádné jiné IWC hodinky) a mám rád prastarou "radioaktivní" barvu indexů, nemohu spustit oči z těchhle Mark VIII Heritage..

1_6b1aa511-2603-463d-9bc2-3c251fad1430.jpg

oželel bych to datum, a možná jinou korunku, ale jinak paráda 😄

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...