Přejít na obsah

Sedlin

Doporučené příspěvky

Od 55mm se dnes vzdaluje (skoro) vsechno 🙂. 42mm byly moje prvni pilotky Archimede, kupoval jsem je LP 2010 a byly to po dlouhou dobu moje jediny hodinky skoro na vse, moc dobre vim, ze ta velikost je na denni a superpohodlny noseni uplne fajn. Big Pilot je takova moje obsese a svatej gral, ale jsem prekvapenej, ze jsou na tu velikost pohodlny, nosi se velmi dobre a za ty novy 43mm pseudoBig Pilot bych je nevymenil ani nahodou. A to jsem obecne fanousek spis mensich hodinek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...a když už jsem si sem odložil pilotkový začátky a současnost, přidám i tu prostřední periodu 🙂 C53B9F02-A3F1-4A60-BBA8-91EB53A8742A.thumb.jpeg.c48577e143d9cdfd47554f43e46ad2c3.jpeg

IWC Mark XVI, absolutne nadherny a uzasne pohodlny hodinky, ktery dodnes velmi uznavam, casto na ne myslim a pri prohlizeni starych fotek se mi zrychluje tepovka. Bohuzel v konkurenci BP se skoro nedostaly na ruku. To ale nemeni nic na tom, ze to jsou jedny z nejlepsich pilotek, co znam. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak zkouším NATO a úplně mi to nesedí, teda nejen barva, kterou vnímám spis jako zlatou, čekal jsem bežovou-piskovou, ale i to, ze hadr schoval ten bozi rotor s vrtuli Corsaira, kteryho miluju už od dětství, když jsem ho lepil
0d1b9d71f03895513bdd900bd0e2359f.jpg

60a36b703ff022fb85cefa5b2954616f.jpg
693e71b62107bd357be28708ad9d24ce.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dovolíte mi dotaz? Co jsou vlastně "pilotky", které sem dáváte? Pilotky a letectví miluji a u mnohých vím o jejich letecké minulosti nebo že je s letectvím spojená značka. U některých to ale netuším. Myslíte, že bychom zde mohli u hodinek uvádět i jejich souvislost s letectvím, historii, příběh? A pokud hodinky nemají s letectvím nic společného, tak to napišme také, prostě hodinky co vypadají jako pilotky. Mimochodem, co vlastně dělá "pilotkový" design - jednoduchost, přehlednost, tvar ručiček, trojúhelník na pozici 12, tvar korunky? A není to málo, Antone Pavloviči? Co by podle vás měly splňovat moderní letecké hodinky, myslím opravdu pro piloty? Pěknou středu, přátelé.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...