Přejít na obsah

Omega Aqua Terra Mid Size


Sorbus

Doporučené příspěvky

Mohou si za to sami, mají to jasně napsat ve specifikaci na svých stránkách. Na druhou stranu aspoń uvidí, jak jsme rozvinutý trh :-)  Odpověď ale nečekej dřív jak za dva týdny.

 

To mě tedy velice udivuje, čekal jsem odpověď obratem, buď tam mají málo lidí, nebo je dotazů moc. Inu uvidíme.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po 4 týdnech...
  • po 2 týdnech...

Tak jsem velmi pracně vydoloval stanovisko klientského servisu Omega. Psal jsem jim svůj dvojdotaz, týkající se jednak materiálu indexů a ruček (20.3.2013, viz výše) a druhak (začátkem dubna po zakoupení hodinek) týkající se karty piktogramů, na které je piktogram 4leté záruky (to odpovídá osazení Si14), ale piktogram Si14 na kartě není. Napsal jsem jim jak přesné typové číslo hodinek tak i výrobní číslo konkrétního kusu, který mám.

Psal jsem do Omegy jednou a ticho. Psal jsem podruhé a ticho, na urgenci mi přišlo vyjádření, že moje hodinky nemají setrvačku Si14 a že karta piktogramů je v pořádku a abych se příště s dotazy obracel na zastoupení u Dušáka. Napsal jsem jim, že mi nesdělili, jaký materiál je použit na indexy a ručky a že v hodinkách vidím černou setrvačku s nápisy "Omega" a "Si14" a že tedy žádám o upřesnění jejich vyjádření. A opět ticho. Tak jsem napsal v pátek odpoledne, že si takto zákaznický servis Omega nepředstavuji, že je neslušné takto jednat a že jejich jednání budu publikovat v médiích a obrátím se se stížností přímo na vedení firmy Omega a ejhle, v pondělí ráno mi přišel velmi omluvný mail, že mi nějakým omylem všechny dříve odeslané maily nepřišly a že mi tedy závazně sdělují výsledné stanovisko a to takové, že u těchto hodinek je materiál indexů a ruček nerezová ocel a že setrvačka Si14 sice neměla být použita, ale díky stále probíhajícím změnám ve výrobě nakonec byla použita, takže hodinky jsou v pořádku s Si14, na kartě ale správně není piktogram Si14 a vše je tak, jak má být. 

Tak se mi zdá, že firma Omega nějak divně funguje.

Upraveno uživatelem pavča
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neprišli maily? Rozprávky starej matere. Také arogantné správanie by ma odradilo od kúpy ich hodiniek! Vidno, že si zákazníkov nevážia.

V pondělí ráno mi přišel velmi omluvný mail, že mi nějakým omylem všechny dříve odeslané maily nepřišly. 

Tak se mi zdá, že firma Omega nějak divně funguje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neprišli maily? Rozprávky starej matere. Také arogantné správanie by ma odradilo od kúpy ich hodiniek! Vidno, že si zákazníkov nevážia.

Tady nejde o nějaké arogantní chování firmy, spíše mohou být zahlceni dotazy a trochu to nezvládli (ano, historka s nedoručenými maily je trochu nešťastná). Já jsem tam psal asi třikrát a vždy jsem se v rozumné době dočkal odpovědi. Ber to tak, že Omega je masovka a podobné zmatky k takovým "obrům" patří

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Budu rozporovat vyjádření zákaznické linky OMEGA a napíšu, že indexy a ručky jsou z bílého zlata (výjimkou může být vteřinová ručka chronografu). 

 

Ahoj Jakube, tak jsem z toho jelen, takže myslíš (nebo víš?), že indexy a ručky jsou z bílého zlata i když mi to OMEGA vyvrací? Ne že bych na tom nějak bazíroval, ale prostě rád vím, jak se věci mají. Mohl bys, prosím, svoje vyjádření upřesnit? Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Taky vážně přemýšlím nad AT Mid Size. Nevíte náhodou někdo, jestli někde nemají tyhle a jaká je jejich cena? A nemá je tu náhodou už někdo?

 

http://www.omegawatches.com/collection/seamaster/aqua-terra-150-m/co-axial-385-mm/23110392154001

Upraveno uživatelem Bosshugo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...