Přejít na obsah

Lange 31


safi

Doporučené příspěvky

1. Značka hodinek by klidně mohla být MECHANO. Myslím, že i pro zahraničí to zní dobře.

2. I jedno procento z celé populace potenciálních kupců je dobré číslo.

3. Kdo tady mluvil o prodeji/nabídce pouze v ČR?

 

 

PS: Začíná to tady vypadat jak v Císařově pekaři... "Ten dělá to a ten zas tohle a všichni dohromady udělají moc" :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 110
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po měsících...

No neviem, za 4500 EUR si kúpiť hodinky MECHANO :crying_anim02: Podľa mňa radšej "Bohemia watch" resp. "BW".

A asi by to chcelo vyrobiť nejké prototypy a získať k tomu recenziu napr. z Watch magazine.

Na základe toho sa asi dá spustiť marketing...

Netreba podceňovať kúpyschopnosť obyvateľov ČR, bohatých ľudí je v ČR dosť...

Akurát je tam potrebná vstupná investícia a akceptovanie rizika neúspechu... :suicide_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
Návštěvník YPO
Dnes se mi dostal ro rukou katalog a take aktualni cenik hodinek Lange, nejdrazsi model je Lange Cabaret z bileho zlata a diamanty za nejakych 219.300 ?. Jen u modelu Lange Tourbograph a Lange 31 je uvedeno "na dotaz". Nezna nekdo jen tak pro zajimavost cenu tech Lange 31 ???

přesnou cenu neznám, ale v jednom blogu jsem viděl cenu kolem 130 000eur - jestli to byla prodejní nebo nákupní cena si už nepamatuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

přesnou cenu neznám, ale v jednom blogu jsem viděl cenu kolem 130 000eur - jestli to byla prodejní nebo nákupní cena si už nepamatuji

hmm, cekal jsem spis, ze to bude jeste mnohem vys nez vyse uvedene hodinky za ctvrt mega ... ale dik.

Proc to nemaji v ceniku ? Ze by pouze na objednavku ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musim rict, ze se zde rozbehla zajimava diskuse. Pokud by se podarilo nejakym zpusobem vas plan realizovat, bylo by to uzasne. Ale asi nemuzu pomoct jinak, nez tim, ze budu drzet palce (koukam, ze post generalniho reditele uz je obsazeny :lol: ). A jako malou inspiraci jinym ceskym uspechem ve spojitosti s A. Lange & Sohne pridam link na jedno propagacni video na Youtube. Staci se zaposlouchat do te hudby (mimochodem je to moje oblibena:)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...