Přejít na obsah

Breitling Super Avenger Blacksteel - originál?


Nice.j

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 44
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Návštěvník kupec

Mne sa to tiež nezdalo, tiež som si myslel že sú to fejky AAA ale bola to tá druhá limitka čo mala 3000 ks. Cretinovi som sa ospravedlnil za to že som mal pochybnosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pani, dakujem za gratulacie :)

story a dusevne rozpolozenie povodneho predavajuceho z bazosu nepoznam, ale akonahle zistil, ze sa jedna o originaly, tak ich predaval za inu cenu, ako bola uvedena v spominanom inzerate

 

kazdopadne su to super hodinky, teraz uz aj s peknym pribehom so stastnym koncom, akych tu vela v podobnych pripadoch nebyva :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak z porovnáním s mejma to je sakra limitka, chcíplá luneta, štrafování subciferníčků na druhé straně, nápis Swiss made? A hlavně datumovka na mých Avenger a dvouch mých kamarádů, začíná přeskakovat o půl dvanácté a v rozmezí pár desítek sekund přesně o půl noci přeskočí, u limitky ještě ve čtvrt na dvě ráno přeskakuje? Podle mě je to fíkus nebo je prostě ať žije zlatej nelimitovanej Avenger, a Béčka udělali někde chybu :wacko:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

som vdacny za tvoj nazor a pravdupovediac sa mi ho ani nechce vyvracat. kazdy si uz z napisaneho urobil svoj nazor, ty porovnavas svoje Avengery s tymito Super Avengermi co su minimalne velkostou odlisne modely, aj ked s rovnakym strojcekom - co na to povedat, je to jednoducho fakt, ze su to odlisne modely :)

Budes tvrdit, ze mas lepsie? pre mna je to trosku usmevne ale nazor ti samozrejme neberiem..

 

Tak z porovnáním s mejma to je sakra limitka, chcíplá luneta, štrafování subciferníčků na druhé straně, nápis Swiss made? A hlavně datumovka na mých Avenger a dvouch mých kamarádů, začíná přeskakovat o půl dvanácté a v rozmezí pár desítek sek..d přesně o půl noci přeskočí, u limitky ještě ve čtvrt na dvě ráno přeskakuje? Podle mě je to fíkus nebo je prostě ať žije zlatej nelimitovanej Avenger, a Béčka udělali někde chybu :wacko:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No pokud to jsou přeci jen originály, tak jsou stejně tak krásné jak ty moje :) Jinak je tedy pravda, že jsem se nechal unést těmi fotkami a je velmi možné, že hodinky naživo jsou fešný, tak ať slouží a už se nemrač :cheers:

som vdacny za tvoj nazor a pravdupovediac sa mi ho ani nechce vyvracat. kazdy si uz z napisaneho urobil svoj nazor, ty porovnavas svoje Avengery s tymito Super Avengermi co su minimalne velkostou odlisne modely, aj ked s rovnakym strojcekom - co na to povedat, je to jednoducho fakt, ze su to odlisne modely :)

Budes tvrdit, ze mas lepsie? pre mna je to trosku usmevne ale nazor ti samozrejme neberiem..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...popisalo sa tu aj o tom ako nejaky ad oznacil original hodinky za fake, preco by nemohol oznacit fake za original, nechtiac samozrejme. Ja by som si pre istotu spravil krizovu kontrolu este u dalsieho ad.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...